Мер Києва Віталій Кличко висловив щирі співчуття родині полеглого на Донбасі киянина капітана Антона Сидорова, його близьким та побратимам
Слова співчуття Кличко розмістив у фейсбуці.
«35-річний Антон Сидоров із перших днів російської агресії захищав територіальну цілісність та незалежність України на сході нашої держави. Був помічником начальника штабу-начальником розвідки 3 мб 30 омбр. Він загинув учора під час обстрілу незаконними збройними формуваннями та російсько-окупаційними військами на Донбасі», — нагадує очількик Києва.
За словами Кличка, без батька залишились три донечки, наймолодшій з яких усього півроку.
«Антон Сидоров запам’ятався побратимам гідним, відданим та професійним військовослужбовцем. Справжнім захисником України. А чимало українців чули його пісню, присвячену загиблим воїнам, «Спіть, брати мої». Світла пам’ять Герою…Місто зробить все, щоб підтримати доньок та вдову полеглого Героя», — додав Кличко.
P.S.