У PinchukArtCentre назвали війну на Донбасі «громадянською»

98

Екскурсоводів міжнародного центру сучасного мистецтва PinchukArtCentre запідозрили в невизнанні того, що на Донбасі триває російсько-українська війна. Її один із працівників нібито назвав «громадянською».

Пост про це у Facebook розмістила закарпатська журналістка Галина Сернівка. Жінка ще донедавна працювала в Нацполіції, має звання старшого лейтенанта поліції, у серпні-жовтні 2014 року в складі добровольчого батальйону Нацгвардії перебувала у зоні АТО, зокрема в Дебальцевому.

Вона зазначила, що побувала в центрі 29 травня. Одним із фрагментів експозиції там були чашки, взяті з житлового будинку, в який влучив снаряд на Донбасі.

«Для мене це завжди було щось, що здатне полоскотати уяву, а іноді й нерви, щось загадкове та недосяжне… Там не було невидимих скульптур чи невидимих картин (і на тому спасибі), але дещо я краще б не бачила чи, точніше, не чула. PinchukArtCentre, як на сьомому році війни можна казати, що у нас громадянська війна, а на зауваження відповідати у стилі «какой разніци?» – обурилася жінка.

За її словами, розповідаючи про «пам’ятник громадянським війнам», координатор-екскурсовод нібито назвав і війну на сході України громадянською.

«Я думала, мені почулося… ніхто не заперечував… Та ні, не почулося! На моє зауваження, що у нас не громадянська війна, екскурсовод питально відповів: «Російсько-українська?». «Чи є сумніви?!» – поцікавилася я, але це запитання залишилося без відповіді», – запевнила Сернівка.

Скриншот посту
Поделиться:
Загрузка...