У меня тоже есть 5 вопросов

77
Посмотрел обращение Президента Зеленского.
Выглядит это так: давай, на выборах я задам тебе 5 вопросов, но какие — пока не скажу, а то неинтересно будет! Но мы их снова сделаем, этих старых политиков!

Ладно, у меня тоже есть 5 вопросов. И я готов не только задать их немедленно, но и ответить прямо сейчас.
№1. Кто меняет правила игры по ходу игры? Ответ: жулики.
№2. Кто залихватски-доверительно обращается к совершенно постороннему человеку на «ты» — и при том безальтернативно ожидает взаимности? Ответ: гопники.
№3. Кто любую инициативу норовит перевести во флеш-моб с подмигиванием? Ответ: массовики-затейники.
№4. Кто использует одни и те же слоганы по энному разу? Ответ: люди, у которых закончились идеи.
№5. Кто пытается внушить собеседнику чувство собственной значимости — и при том играет с ним в обмолвки, намеки и недоговоренности? Ответ: манипуляторы.
Где-то так.
Yevheniy Kuzmenko
Оно решило прикрыться народом
Владимир Завгородний: Для вашего удобства я расшифровал последний ролик Зеленского, и дополнил его тем, что следует читать между строк.
Привіт! Так, так, я звертаюсь саме до тебе. Пам’ятаєш, як ми разом писали мою передвиборчу програму? Щоб втілювати те, що дійсно потрібно саме тобі? І як я потім ніхера не зробив з тієї програми, а місцями зробив навпаки? Бо втілював те, що дійсно потрібно Коломойському, Ахмєтову, Суркісам.
Це була демо-версія народовладдя. Поки що — народовладдя від Медведчука. А його реальне запровадження стало метою Путіна…
25-го жовтня на виборчій дільниці я, без жодних правових підстав і без попередження, задам тобі п’ять важливих питань.
Чи не вперше в історії незалежності ми запитаємо: а що думаєш ти? Чому твоя відповідь важлива? Тому що буде так, як вирішиш ти. Якщо, звичайно, ти вирішиш так, як я. А як ні — то я зроблю так, як з петиціями, тобто підітрусь.
Тому що Україна — це ти! А я зараз ніхера не порушую норм агітації і не агітую за партію «Слуга народу», це так випадково слова в речення склались.
Неділя, 25 жовтня. Приходь, і вирішуй. До речі, які будуть питання? Я тобі не скажу. Бо це сюрприз. Ну, натякну. Перше питання буде: «Війну треба закінчити любою ціною, чи ти, падлюка, хочеш щоб вмирали наші сонечки?»
Ініціатива Зеленського щодо проведення додаткового опитування в день голосування 25 жовтня створює не тільки політичний ризик для країни, а що головніше – ризик для життів громадян.
Подібна ініціатива чинного президента – традиційно небезпечний піар. Пан Зеленський знову намагається нехтувати Конституцією, українським законодавством, маючи бажання “впихнути” на дільниці питання, які не узгоджені ні з ким, які навіть ще ніхто не бачив і не знає.
В цьому криється декілька небезпек. Перша, не маючи повноважень референдуму, відбувається спроба сфальшувати підтримку капітулянтських ініціатив, про які постійно говорить чинна влада.
Інша проблема, окрім популізму та чергових обіцянок, які також намагатимуться закамуфлювати в цих питаннях, – наражання на небезпеку громадян. Адже, в розпал пандемії, чим менше перебуватиме людина на дільниці – тим краще і для членів комісії і для громадян.
Подібні ініціативи президента є зловживанням владою, спробою в порушення виборчого законодавства привернути увагу до правлячої партії, намаганням протягнути капітулянтські ініціативи, створивши додатковий політичний конфлікт, а також наражають на небезпеку життя та здоров’я громадян, які прийдуть на дільниці в день голосування.
Стефанчук каже, що опитування Зеленського, це пробник референдуму.
Йдіть нахер зі своїми пробниками.
Я вже бачив в Луганську ці пробники, вистачило.
А потім і всі побачили, тисячі загиблих та десятки тисяч зруйнованих родин.
Спробуєте протягти російський сценарій, протягнете ноги!
Поделиться:
Загрузка...