У «Л/ДНР» попросили Зеленського забрати їх назад

110

У терористичних «Л/ДНР» почали масово писати звернення до новообраного президента України Володимира Зеленського з проханням надати «республікам» автономію у складі України.

Як розповів на своїй сторінці в Facebook Денис Казанський, до цього примушують усіх бюджетників і студентів. Така вказівка нібито прийшло від кураторів їз Кремля.

«Республіки» більше не хочуть незалежності. Тепер їм наказано хотіти «мовну і економічну автономію» у складі України. Зрозуміло, ніякого відношення до реальної волі жителів Донбасу це дійство не має. Це лише спектакль, у якому братимуть участь ті ж актори, яких кілька років тому так само змушували виходити на мітинги з плакатами «Не хочемо працювати на Україну», – підкреслив він.

Погоджуватися на це ні в якому разі не можна, вважає Казанський. «Ні до якого перемир’я це не призведе, а навпаки, занурить країну в хаос нових конфліктів», – підсумував він.

Відзначимо, що згідно з опитуванням центру «Соціальний моніторинг», Українського інституту соціальних досліджень і соціологічної групи «Рейтинг», 48,9% українців підтримали б рішення про надання автономії у складі України непідконтрольним територіям Донецької і Луганської областей, щоб припинити бойові дії на сході.

Поделиться:
Загрузка...