У Кремлі задоволені перемовинами Путіна та Байдена

29

У Кремлі висловили задоволення відеоформатом переговорів президентів РФ та США Володимира Путіна та Джо Байдена, але вважають особисті зустрічі продуктивнішими.

Про це повідомляє «Интерфакс» країни окупанта.

«Відеоконференція — це хороша форма для діалогу, але все-таки особисте спілкування більш значуще», — сказав журналістам помічник глави російської держави Юрій Ушаков.

Він поділився особистою думкою, що очні зустрічі «завжди приносять більше результатів».

При цьому в Кремлі заявили, що підбивати підсумки переговорів поки що рано, оскільки накопичилося стільки проблем, що їх треба вирішувати не один місяць, а можливо, і не один рік.

Говорячи про продовження діалогу двох лідерів, він сказав, що організувати їхнє спілкування досить легко.

«Це легко робиться — організувати навіть не відеоконференцію, закриту відеоконференцію, а просто телефонну розмову. І цим вони теж активно користуються, наші лідери. Подивимося, як розвиватиметься ситуація», — сказав він.

Ушаков зазначив, що зараз сторонам надійдуть вказівки лідерів готувати команди щодо обговорення чутливих питань.

«Побачимо, як американці відреагують. Якийсь час буде потрібно, звісно, а далі подивимося», — сказав помічник президента РФ.

Зараз, наголосив Ушаков, важко загадувати терміни стосовно подальших контактів Путіна та Байдена, «і просто навіть трішки безглуздо».

«Проривів поки що немає. Відносини викликають занепокоєння. Я думаю, що ця ситуація не задовольняє ані нас, ані американців. Про це президенти говорили, різких проривів поки що, напевно, важко очікувати, але водночас президенти продемонстрували налаштування на те, щоб продовжувати практичну роботу, розпочати обговорення вельми чутливих питань, які серйозно турбують, зокрема, Москву», — сказав Ушаков.

На запитання, чи очікує він на настання деескалації двосторонніх відносин, Ушаков сказав: «Ми подивимося, як ця розмова буде реалізована у конкретні дії, у конкретні кроки».

«Але я вже згадав, що президент США говорив про можливі санкції, а наш президент про те, що санкції для Росії річ не нова, що вони застосовуються досить тривалий час, але жодного позитивного ефекту ні для США, ні для Росії не дають», — сказав він.

Ушаков зазначив, що розмова двох лідерів була відвертою і мала діловий характер.

«Якщо охарактеризувати розмову, то вона була досить відвертою, мала діловий характер, але водночас, було місце для жартів, обміну компліментами. Тобто — нормальна розмова двох серйозних лідерів, коли обговорюються серйозні питання, в ході якої порушуються і делікатні, і не лише делікатні питання», — сказав він журналістам.

У представника Кремля також поцікавилися, що він мав на увазі, говорячи про те, що під час переговорів Путіна та Байдена був час для жартів.

«З приводу жартів, то коли серйозні розумні люди розмовляють один з одним, вони іноді дають волю, щоб полегшити якусь довгу фразу, надавши їй жартівливого, коротшого характеру, але від цього ситуація стає більш зрозумілою», — пояснив Ушаков.

Він уточнив, що «було кілька жартів, і вони були дуже доречними — і з американського боку, плюс, ​​наш президент теж уміє і любить діяти в такому плані».

Ушаков також розповів, що «під час відеоконференції один з одним спілкувалися виключно два президенти». 

P.S.

— За результатами розмови Байдена з Путіним в Кремлі заявили, що це не Росія хоче роздерти Україну, а НАТО намагається «освоїти території України». Тут треба трохи пояснити східним дебілам, як світ працює.
Дивіться, товарищі дебіли. Ви правду кажете: НАТО освоює Україну. Але все набагато гірше. Набагато. Бо це українці запрошують НАТО. Прямо двері відкривають. Навіть в сімейній Конституції так і записали: НАТО — наш бест френд, ми з НАТО найкращі друзі.
Тобто Україна сама запрошує, як ви кажете, освоювати свої землі. Гостинно. Любо. З безмежною теплотою. Варениками. Горілкою. І, звісно, полями. Ген-ген широкими українськими полями від Донецька, через Крим і до Києва. Кататись Чорним та Азовськими морями.
Акцентую: запрошує. Більше того. Запрошує залишатись. І не на місяць-два, а назавжди. Запрошує будувати бази. Вчитись варити український борщ і влучно стріляти. Вчитись разом давати під сраку товарищам дебілам.
Тобто насправді картина виглядає інакше. Насправді це вас, дебілів, ніхто не кликав в Україну. Ніхто вас тут не чекає. Ви тут чужі. Вбивці. Гвалтівники. Прокажені. Даже для тех, кто говорит по-русски.
А от НАТО в Україні в себе в дома. Розумієте? НАТО в Україні серед друзів. Серед союзників. Серед своїх. Ще трохи і заручимось. Зіграємо весілля.
Але дебілів на свято не покличемо.
Байден сказав — не їх то справа.
Поделиться:
Загрузка...