Твіт держсекретаря США мав би засмутити Зеленського

174
Адже за результатами зустрічі у своєму твітері він написав тільки це, що яскраво свідчить — Блінкен був вражений розмовою з Порошенком в присутності лідерів фракцій більше, ніж розмовою з президентом України.

Важкий візит для Зеленського і корисний для України.

Вже зараз можна сказати, що візит американського державного секретаря до української столиці був аж ніяк не протокольним візитом

І не тільки тому, що він проходив перед можливою зустріччю американського і російського президентів — і в цій ситуації американському керівництву було важливо і продемонструвати підтримку України, і обговорити з українським керівництвом загальні підходи до проблем напередодні переговорів з Путіним. Але ще й тому, що американська адміністрація під час цього візиту продемонструвала, що для неї є важливим в Україні. Причому продемонструвала публічно.

Важливий сигнал — зустріч держсекретаря із керівниками парламентських фракцій. Цим Блінкен вигідно відрізняється від Зеленського, який продовжує навіть у ситуації необхідності досягнення національної єдності лаяти своїх попередників і займатися наклепами на них в надії догодити люмпенізованому й проросійському електорату.

Важливий сигнал — зустріч із предстоятелем Православної церкви України в ситуації, коли влада намагається дистанціюватися від найбільшого цивілізаційного досягнення останніх десятиліть в надії догодити виборцям з Московського патріархату і прихильникам “русского мира” в Україні.

Важливий сигнал — квіти захисникам України, ще одне нагадування про російську агресію проти нашої країни.

Важливий сигнал — нагадування про важливість корпоративного управління на тлі розповідей Зеленського про його реформаторські успіхи. Це означає, що цивілізований світ гідно оцінив брудний трюк української влади зі зміною керівництва “Нафтогазу” і не збирається закривати на це очі. Ну і, звичайно ж, нагадування про олігархів, які плодять корупцію.

А важливий сигнал від Зеленського — це Єрмак поруч із ним на переговорах одразу ж після публікації розмови із Джуліані. Цей сигнал Блінкен, звичайно ж, помітив.

Віталій Портников

Десь місяць тому відбулася зустріч малопомітна для українських політичних експертів подія.
На Алясці відбулися дводенні переговори американських і китайських дипломатів найвищого рівня. Говорили про майбутні відносини між країнами і роль країн в світі.
США на тій зустрічі представляв Блінкен і Салліван (радник Байдена з нацбезпеки).
Так от… зустріч виявилася дуже гострою і дуже прямою, нехарактерною для дипломатів. Настільки, що деякі скандальні моменти зустрічі стали публічними і багато хто з реальних політичних експертів (а не тих дятлів які протирають штани на нащих телеканалах) був здивований таким перебігом.
Десь через день після того в Китай прискакав Лавров.
.
Веду до того, що пан Блінкен — це той чувак, який може говорити жорсткі і неприємні речі і він це продемонстрував на зустрічі з представниками сильної держави.
Очевидно, нічого йому не заважало стримуватись і сьогодні, на зустрічі з нікчемою.
І це теж видно як по реакції Зеленського (точніше її відсутності за цілий день), так по реакції оточення (його теж нема, нема звичного прославляння), так і по тому, що немає жодної конкретики про результати зустрічі, домовленостей, прогресу ітд.
.
Очевидно, Блінкен і не приїжджав домовлятись, а приїжджав з іншою метою.
І не менш очевидно, що шапіто було до цього не готове, вони сподівались, що й далі проканає тактика вішання лапші на вуха. Але тут вона дала збій.
Чи означає це, що слід чекати позитивних змін? — Ні, не означає.
Зараз цю нікчему відкачають, долиють водички в теплу ванну, переконають знову що він найвеличніший лідор ітд. І спробують знову пропетляти між крапельок, бо це природня модель поведінки хробаків.
.
Тільки от проблема в тому що петляти-то особливо нема куди. Шапіто довело країну до критичного стану, яке шапіто вирішити не зможе. То ж вибір прийдеться робити.
І тут нам не треба забувати про те, який вибір в подібній ситуації зробив янукович.
Уміння зчитувати сигнали правильно.
.
1. Блінкен вшанував пам’ять українських Героїв, полеглих у війні з РФ. Це показує, що державний секретар саме так оцінює ситуацію на Сході та в Криму — без жодних «ополченців Донбаса» і «люди просто стали заложниками ситуации»… Підтримка наших героїв це дуже важливо.
.
2. Блінкен прийшов до глави ПЦУ Епіфанія. Поступово все стає на свої місця і Україна отримує свою церкву, яка за людей і про людей. Це тобі не Ондатрій, який кидає прямо в обличчя людей яйця. Віра, церква — потужна сила. Але в руках РПЦ вона до 2014 року перетворювалась у зброю русского мира.
.
3. Митрополит назвав важливими зусилля США у питанні консолідації міжнародної підтримки України та посилення санкційного тиску і стримування РФ до відновлення територіальної цілісності України. Плюсіків СРСР і руского мира не шукав — повів себе як духовний лідер.
.
4. Місце зустрічі Михайлівський золотоверхий собор — наша ледве не втрачена від дій совєтів перлина. Яка отримала новий сенс після захисту майданівців. Сподіваюсь з часом Києво-Печерську лавру очистять від фарисеїв РПЦ.
До відома. Блінкен представник династії дипломатів. Навіть його дружина Еван Раян спеціаліст по міжурядовим зв’язкам. Тому ювелірно працює)

 

Поделиться:
Загрузка...