Церемония открытия танковых соревнований НАТО — «Strong Europe Tank Challenge 2017» ВИДЕО

403

Церемония открытия международных танковых соревнований НАТО — «Strong Europe Tank Challenge 2017», которые пройдут с 7 по 12 мая, военный полигон Графенвёр, Германия, 7 мая 2017 года

P.S. В навчальному центрі Командування підготовки 7 Армії США, що знаходиться в баварському Графенвірі, відбулася урочиста церемонія відкриття міжнародних танкових змагань “Сильна Європа”.

У відкритті змагань взяв участь діючий секретар Сухопутних військ США Роберт Спір. Він особисто привітав та поспілкувався з танковими екіпажами з 4 країн НАТО (США, ФРН, Франція та Польща), Австрії та України, які цьогоріч виборюватимуть головний трофей змагань.

Спільно організовані Командуванням ЗС США в Європі та Командування Сухопутних військ ЗС ФРН змагання, вже вдруге проводитимуться на полігоні Графенвір. Варто нагадати, що минулорічними переможцями були німецькі танкісти, які нині виступають на найсучаснішому бойовому танку сімейства “Леопард” – А6.

Командувач командування підготовки 7 Армії США бригадний генерал Тоні Агуто у своєму вітальному слові зазначив: “Усі учасники змагань вже стали переможцями, адже вони є кращими у своїх країнах. У мене немає сумніву, що кожен екіпаж залишить Графенвір з новими знаннями та досвідом”.

За ходом змагань, окрім фахівців бойової підготовки країн-учасниць будуть стежити представники збройних сил Норвегії, Італії, Бельгії та Греції, які беруть участь в заході у статусі спостерігачів.

В понеділок стартує перший етап змагань, де українцям протистоятимуть американські екіпажі на танках “Абрамс”. Наш взвод проводитиме наступальну операцію, а армійці з США відпрацьовуватимуть дії в обороні.

Збройні Сили України представлятиме взвод 14 окремої механізованої бригади з міста Володимир-Волинський, який минулого року став переможцем танкових змагань на внутрішній арені.

vk.com/1militarists

Поделиться:
Загрузка...