Трамп сделал заявление о крушении самолета МАУ

107

Президент США Дональд Трамп заявил о сомнениях в том, что причиной катастрофы украинского лайнера под Тегераном стал технический фактор.

«У меня есть подозрения на этот счет», — приводит телеканал CBS слова Трампа, сказанные в Белом доме в четверг.

«Кто-то, на той стороне, мог совершить ошибку», — пояснил американский лидер.

При этом он напомнил, что полет украинского самолета проходил при «довольно-таки неблагоприятных окружающих обстоятельствах».

Напомним, ранее ряд американских СМИ со ссылкой на источники в силовых ведомствах заявил, что самолет был сбит Ираном российской ракетой.

P.S.

Американська, британська, іракська розвідка повідомляють про те, що український літа збили іранські сили ППО. Дональд Трамп про це написав та фактично визнав дані спецслужб США. Всі західні ЗМІ посилаючись на джерела пишуть про збиття українського літака.

І лише у Зеленського тиша. Байдужість. Безхребетність влади. Вони подзвонили. Вони поговорили.

Ось лише одна цитата з сайту президента щойно: «На нараді оперативного штабу було наголошено, що розслідування перебуває на надто ранньому етапі, щоб озвучувати конкретні деталі».

Зеленський досі не відповів на питання: де він подівся одразу після падіння українського літака? Чому затримався в Омані. Чому летів на літаку що прилетів з Москви? Хто літав на літаку Медведчука до Оману в ті ж години. Все це дуже дивно. Все це викликає масу питань.

Страшно за країну. І людей…

Андрій Смолій

Поделиться:
Загрузка...