• Главная
  • Политика
  • Украина
  • Мир
  • Экономика
  • Мир о нас
  • Мнение
  • Боевые действия
  • ВПК
Facebook Twitter Instagram
Trending
  • Хронологія ударів по складах України та РФ
  • Як Україна залишилася без сучасних складів та грошей
  • Війська РФ просунулися поблизу Родинського, — DeepState
  • Сьогодні минає рівно рік з дня убивства Андрія Парубія…
  • Рукотворний параліч: ХУЖЄ НЄ БУДЄТ?
  • «По суті, це курорт»: в яких умовах утримують російських полонених
  • А чи були «Фламінго»? Ракетна легенда влади для прикриття мародерства у ВПК
  • Зеленський про детонацію на Київщині
Republic.com.ua
  • Главная
  • Политика
      Featured
      21.08.20260

      «Форест Гамп». «Він білий ходить після публікації плівок»

      Recent
      30.08.2026

      Сьогодні минає рівно рік з дня убивства Андрія Парубія…

      30.08.2026

      Рукотворний параліч: ХУЖЄ НЄ БУДЄТ?

      29.08.2026

      Зеленський про детонацію на Київщині

    1. Украина
        Featured
        15.07.20260

        Мадяр взявся за російські танкери у Чорному морі ВІДЕО

        Recent
        30.08.2026

        Війська РФ просунулися поблизу Родинського, — DeepState

        30.08.2026

        «По суті, це курорт»: в яких умовах утримують російських полонених

        29.08.2026

        Як ОЗУ Династія дозволяє ворогу одночасно утилізувати зброю і населення

      1. Мир
          Featured
          05.04.20260

          США знищили два власні літаки та гелікоптер, які застрягли в Ірані після порятунку пілота

          Recent
          28.08.2026

          Міндіча Ізраїль не видає Україні

          18.08.2026

          Криворізька дипломатія: Україну не запросили на найбільший військовий парад в історії Польщі

          18.08.2026

          Рівень схвалення Трампа впав до смітникових 33%

        1. Экономика
        2. Мир о нас
        3. Мнение
        4. Боевые действия
            Featured
            01.06.20250

            Унікальна спецоперація — уражено понад 40 літаків ворога ВІДЕО

            Recent
            29.08.2026

            Загальні бойові втрати ворога з 24.02.22 по 29.08.26

            28.08.2026

            21 енерговузол і Луганська ТЕС за три доби 26-28 серпня відпрацьовані Птахами СБС

            28.08.2026

            Загальні бойові втрати ворога з 24.02.22 по 28.08.26

          1. ВПК
              Featured
              29.08.20260

              Елементи корпусу Фламінго кріпляться «дверними петлями з Епіцентру»

              Recent
              29.08.2026

              Елементи корпусу Фламінго кріпляться «дверними петлями з Епіцентру»

              23.08.2026

              Fire Point будує в Данії завод

              17.08.2026

              Freyja. FirePoint. Сила Штілермана

            Republic.com.ua
            You are at:Home»Мир о нас»Том Купер: звіт про війну в Україні за 11 грудня 2025 року

            Том Купер: звіт про війну в Україні за 11 грудня 2025 року

            0
            By Юрий on 14.12.2025 Мир о нас
            Всім привіт! Оскільки я песиміст і постійно публікую погані новини, настав час опублікувати трохи фантастичних новин.П’ять днів тому, 6 грудня,  Зеленський оголосив про  «Гарантію», «новий механізм розподілу новобранців», який забезпечить «бойовим бригадам отримання (своєї справедливої ​​частки) щомісячного поповнення» військами.

            Насамперед, як ви розумієте, цей «новий механізм» включає підготовку новобранців «в умовах, максимально наближених до умов конкретної бригади».

            …щодо наявності у бригади власного навчального центру: у 37 бригад ЗСУ та Національної гвардії він є, решта… ну, пригощайтеся, якщо можете…

            Це означає: ніхто інший, як Зеленський, надав стовідсоткове підтвердження того, що Сирський та Генштаб настільки некомпетентні, що не можуть виконувати свою роботу та приймати подібні рішення самостійно. Він має зробити це за них.

            Тут не можна не згадати аналогічні «гарантії» Зеленського:

            — не створювати додаткових нових бригад

            — більше жодних замовлень із забороною відступати…

            …і, ​​враховуючи це, у новітній гарантії немає жодного слова про заборону Сирському розподіляти підкріплення на свій розсуд: ну, ви знаєте, чого чекати від цього «нового механізму».

            … до того ж, не лише Головком та його приятелі з Генштабу, але тепер і Зеленський продовжують наполягати на  запобіганні стандартизації навчання в масштабах усієї армії  …

            Просто фантастика, чи не так?

            Я знав, що вам сподобається. Ось чому зараз так багато фотографій та відео, де танцюють солдати ЗСУ.

            війна в Україні

            Але знаєте, що? Є багато позитивних моментів, які варто відзначити щодо ЗСУ.

            Дивіться: я відкрив собі нове хобі! Воно називається «підрахунок окремих частин різних бригад, розгорнутих Сирським в тому самому секторі лінії фронту». Це скорочено називається «Сирський-Завал»; деякі називають це «Сирським 4D-скремблом».

            В даний час лідирує … (барабани) … звичайно ж, Покровський сектор!

            Там Сирський зібрався до купи:

            • рота з 2-ї бригади Національної гвардії
            • рота з 2-го полку Національної гвардії
            • рота з 4-го полку Національної гвардії
            • батальйон 14-ї Національної гвардії «Червона Калина»
            • батальйон з 25-ї механізованої дивізії
            • батальйон із 23-го інженерного полку
            • батальйон із 25-ї Національної гвардії
            • батальйон 31-ї Національної гвардії Дніпра
            • батальйон з 32-ї механізованої дивізії
            • батальйон із 33-го полку Національної гвардії
            • батальйон із 35-го піхотного батальйону
            • батальйон 38-го піхотного батальйону (оточений у Мирнограді)
            • батальйон із 68-го єгерського полку
            • батальйон 79-ї повітряно-десантної дивізії
            • рота з 92-ї механізованої дивізії
            • батальйон із 118-ї тактичної дивізії
            • батальйон із 155-го механізованого…
            • батальйон 425-го штурмового полку («Скеля»; опинився у пастці у Покровську)
            • батальйон із 762-ї інженерної бригади

            …а потім залишив штаб 7-го корпусу розбиратися з хаосом, який, ймовірно, до теперішнього часу перевершить хаос, створений Сирським аналогічними діями в Бахмуті в січні-травні 2023 року. З такими ж фантастичними результатами.

            Тому я не можу не охарактеризувати це як «навіть краще за фантастику». Фантастика Надто добре, щоб бути правдою. Наразі я пишу рекомендацію для другої медалі Героя України, яку отримає Сирський. Просто нагадування для Зеленського: він, звісно, ​​знає краще.

            Впевнений, після прочитання вищевикладеного ви, мабуть, подумали, що краще вже не може бути, вірно? Ще як може!

            У відповідь на масовану критику щодо постійно зростаючої кількості СЗЧ із ЗСУ, засновану на публікації офіційних даних, Генеральна прокуратура України  засекретила всю подібну статистику . Відтепер кількість українських військовослужбовців-СЗЧ, що зростає, тримається в секреті.

            Тому що: це рішення відповідає вимогам закону, зокрема нормам Закону України «Про доступ до публічної інформації» щодо обмежень на використання даних у воєнний час.

            Розумієте: якщо проблема прихована, то вона невідома, а значить, проблеми немає.

            Боже, це просто чудово … У мене немає слів.

            Справді, це таке фантастичне рішення, така фантастична новина не можу передати словами. І, звичайно ж, будь-який пристойний українець, і особливо кожен пристойний шанувальник «Зеленського» на Заході, відразу вкаже: оголошення неприємних новин як державна таємниця — це зовсім непогано. Ні, це не так. Навпаки: це чудово.

            …що зовсім випадково нагадує мені одну з фантастичних історій з «Казок 1386 ночей». Те саме було приблизно так… — і я ще раз попереджаю: будь-яка схожість із реальними людьми, державами чи чимось ще — це чистий збіг і в жодному разі не є навмисною аналогією.

            Давним-давно, у країні поза…

            Жив-був могутній цар на ім’я Раджпутін.

            Раджпутін був неймовірно могутнім і знав усе найкраще.

            Наприклад: Раджпутін знав, що 1+1=3, і що вода мокра.

            Але Раджпутін мав велику проблему: авіаційна промисловість його імперії перебувала у стані хаосу: понад 20 різних корпорацій і компаній, кожна з яких робила те, що хотіла, а не те, що хотів від них  Раджпутін.

            Тому Раджпутіну спала на думку блискуча ідея. У 2006 році, коли жодна розсудлива людина не дійшла б до такої дурниці, щоб призначити президента будь-якої країни головою високотехнологічного підприємства. Але він не тільки зробив саме це, а й — президентським указом — об’єднав усі ці більш ніж 20 розрізнених компаній та корпорацій, створивши CLOAK… еэе, вибачте: створивши OAK (також відому під англійською абревіатурою як United Aircraft Corporation: UAC).

            OAK/UAC був, м’яко кажучи, чудовим витвором. Як і всі високотехнологічні підприємства на той час, він керувався радою директорів, що з поетів і філософів, особисто відібраних Раджпутіном. Організація була побудована таким чином, що – згідно із законом – виключала з процесу прийняття рішень будь-яких потенційних експортних замовників, і, отже, ці рішення ніколи не ґрунтувалися на реальному бойовому досвіді та військових потребах, що випливають із нього. А оскільки цар Раджпутін все знав найкраще, як тільки з’ясувалося, що один із членів ради директорів має досвід та доведені навички у промисловому управлінні, його звільнили.

            Минали роки, і OAK процвітав. Він анонсував одну нову модель літака за іншою. Він був настільки успішний, що постійно залишався недофінансованим, настільки стурбованим повсюдною некомпетентністю, корупцією та витоком мізків, що так і не зміг розвинути електронну промисловість, необхідну для виробництва все більш складної авіоніки, яка була потрібна його продукції, не знав, як проектувати, досліджувати і досліджувати. проекту: більше того, він почав випробовувати проблеми навіть у тій галузі, в якій раніше процвітав, — а саме, у випуску нових, оновлених варіантів старих моделей. Можливо, деякі з його нових моделей літаків були особливо привабливими, тому їх навіть запустили в обмежене виробництво, але їх конструкція була неповною, їх програмне забезпечення несправним навіть після триразової повної переробки, а нові двигуни, призначені для їх харчування, існували тільки у вигляді непрацюючих (або, простіше кажучи, несправних) прототипів.

            ОАК

            Не має значення: проблема… ну, насправді її просто зам’яли. Небагатьом журналістам, які знали про все це, порадили не повідомляти про подібні проблеми, якщо вони хочуть зберегти свої контакти в OAK і, таким чином, залишатися здатними їздити кудись і повідомляти про це (де найчастіше виявлялося, що журналісти, про яких йшлося, знали про стан OAK краще, ніж Раджін).

            Бо якщо проблема залишається прихованою, то вона невідома, а значить, і проблеми немає.

            Загалом … З роками OAK досягла такого рівня розвитку та досконалості, що ніхто в здоровому глузді більше не хотів купувати її продукцію. Хоча, можливо, деякі все ж таки купували — принаймні так повідомляла сама компанія. Навіть «ненавмисно» зливаючи інформацію до громадськості.

            Радіючи такому позитивному розвитку подій, і тому що у 2025 році ОАК не змогла поставити навіть те, що було замовлено, скажімо, у 2018 році, Раджпутін вигадав блискучу ідею! Він запропонував «повну передачу технологій» одному зі своїх союзників. Якоюсь невеликою країною, назва якої… хм… зараз вилетіла у мене з голови… можливо, «Індостан» чи щось подібне…

            Але такі деталі не є важливими. Важливо те, що Раджпутін запропонував повну передачу технологій неіснуючої конструкції винищувача-невидимки OAK, повну передачу технологій непрацюючої авіоніки OAK, повну передачу технологій недопрацьованих і непрацюючих надпотужних нових реактивних двигунів OAK… і повну передачу технологій безлічі і дес.

            Не дивно, що лідери цього союзника… Індонезії… ну та гаразд… були настільки приголомшені фантастичною пропозицією Раджпутіна, що відразу орендували один з його  підводних човнів  ( чи ні  , джерела розходяться в думках).

            Хіба це не краще за фантастику?

            Настільки, що мене анітрохи не дивує, що Зеленський та компанія повністю копіюють цю стратегію. Зрештою, у цьому відношенні їм потрібно перевершити Трампа: для України немає кращого способу потрапити до НАТО та ЄС.

            Том Купер

            ТомКупер
            Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
            Юрий

              Related Posts

              Хронологія ударів по складах України та РФ

              Том Купер: звіт про війну в Україні за 24 серпня 2026 року

              Berliner Zeitung: Корупція в Україні — внутрішнє оточення влади Зеленського стає проблемою для Європи

              Comments are closed.

              Последние новости
              • Сегодня
                14:10
                Хронологія ударів по складах України та РФ
              • Сегодня
                13:35
                Як Україна залишилася без сучасних складів та грошей
              • Сегодня
                12:54
                Війська РФ просунулися поблизу Родинського, — DeepState
              • Сегодня
                12:49
                Сьогодні минає рівно рік з дня убивства Андрія Парубія…
              • Сегодня
                11:32
                Рукотворний параліч: ХУЖЄ НЄ БУДЄТ?
              • Сегодня
                11:15
                «По суті, це курорт»: в яких умовах утримують російських полонених
              • Сегодня
                11:00
                А чи були «Фламінго»? Ракетна легенда влади для прикриття мародерства у ВПК
              • 29.08.2026
                19:28
                Зеленський про детонацію на Київщині
              • 29.08.2026
                16:04
                Як ОЗУ Династія дозволяє ворогу одночасно утилізувати зброю і населення
              • 29.08.2026
                16:01
                Загальні бойові втрати ворога з 24.02.22 по 29.08.26
              • 29.08.2026
                15:09
                Елементи корпусу Фламінго кріпляться «дверними петлями з Епіцентру»
              • 29.08.2026
                14:12
                Оце і є паралельна реальність
              • 29.08.2026
                12:59
                Про інтерв’ю Буданова Наталії Мосейчук
              • 29.08.2026
                12:41
                Майже 40 годин Київ і область живуть у режимі безперервної атаки
              • 29.08.2026
                12:01
                Детонація після удару РФ у Бучанському районі: вже 37 загиблих, понад 40 поранених
              • 29.08.2026
                11:53
                Ще одна медійна бульбашка лопнула
              • 28.08.2026
                22:42
                Обіцяна ЗЕленським важка зима почалася
              • 28.08.2026
                22:19
                Міндіча Ізраїль не видає Україні
              • 28.08.2026
                22:04
                РФ знищила близько 90% складів торговельних мереж України
              • 28.08.2026
                21:52
                21 енерговузол і Луганська ТЕС за три доби 26-28 серпня відпрацьовані Птахами СБС
              • Интересное видео
              • Фоторепортаж
              25.06.2026

              Мадяр: Очищення Криму від хробаків

              11.06.2026

              Оптоволокно: без шансів для ворога. Робота пілотів «Фенікса» ВІДЕО

              19.05.2026

              Мишоловка для російських мільйонерів ВІДЕО

              18.08.2026

              Зруйнований Куп’янськ у серпні 2026 року

              17.11.2025

              Костянтинівка, Донецька область, Україна ФОТО

              06.04.2024

              Щоб вийшов найнайвеличніший ракурс ФОТО

              Re:public
              • Контакты
              © 2026 ThemeSphere. Designed by ThemeSphere.

              Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.