Только 55% украинцев не согласны с заявлением Путина, что «русские и украинцы — один народ»

133
Большинство граждан Украины — 55% не согласны с недавним заявлением президента России Владимира Путина, что «русские и украинцы — один народ», 41% — согласились с таким утверждением.

Об этом свидетельствуют результаты опроса, проведенного Социологической группой «Рейтинг» в течение 23-25 ​​июля 2021 года.

Большинство опрошенных (55%) не согласились с недавним заявлением Президента России Путина, что «русские и украинцы — один народ, который относится к одному историческому и духовному пространству», 41% — с этим согласны.

При этом на Востоке Украины, а также среди прихожан УПЦ МП с таким мнением согласны более 60% опрошенных. Среди жителей Западного региона, наоборот, более 70% не согласились с таким утверждением.

Более 80% избирателей Оппозиционной платформы, партий Мураева и Шария соглашаются с тезисом об «одном народе».

P.S.

Самое большое дно и разочарование это даже не крестный ход РПЦ. С ними всё давно понятно. А вот главное разочарование это реакция украинцев на заявление Путина от том, что русские и украинцы «один народ». Больше всего согласных с этим утверждением у избирателей ОПЗЖ, Наши (Мураев), Шария, РПЛ Ляшко, Батькивщины, Голоса, Слуг народа и Удара. Что делать с этим и как это менять — вот главный вызов. Таких в стране 41% против 55%.

Тарас Березовець

Я живу поряд з 40% ідіотів, які не здібні на будь який аналіз та критичне мислення. Тож на якісь перспективи для країни, в найближчому часі, можна не сподіватися…
41% опитаних громадян України згодні зі словами Путіна про те, що «росіяни та українці — один народ, який належить до одного історичного і духовного простору».
Я не здивований тим, що в ОПЗЖ таких 86%, у Мураєва 85% і у Шарія 82%. Але дивує, що серед виборців «Радикальної партії Ляшка» таких 48%, «Батьківщини» — 45%, «Голосу» — 40%, «Слуги народу» — 35% Навіть серед прибічників Кличка 33%.
Країні пороблено.
PS Єдине, що дає надію так це те, що 55% українців категорично не згодні з фейком від Путіна. У 2013 році прибічників тез Путіна було б набагато білше, ніж тих, хто з ним не згоден. Але 41% — це про те, що в нас неймовірно багато пришелепкуватих. І це проблема еволюційного вибору для країни.
Тут в стрічці народ дивується, що 41% українців вважає себе з росіянами однім народом. По- перше, я не вірю в цю цифру і думаю , вона маніпуляційна, бо під певним чином сформульоване питання можна підігнати будь яку відповідь. Банкова регулярно замовляє опитування саме в цієї соціологічної групи. А на Банковій дійсно вважають, що вони з росіянами одіннарод. Квартал показує на Плюсах « сватів» російською, і чхати хотіли на закон. Команда Зеленського продає путінським телеканалам свої серіали і спокійно отримує роялті. А перша секретарка Зеленського гордо іменує брехуна Пєскова « колєгой» і шле йому свою графоманію.
Одне щастя, що Банкова — це не вся Україна. І навіть 41%- не 50%.
Але вцілому відкат проукраїнського простору за ці 2 роки колосальний. Дякуємо, дуже дякуємо, як говорить «класик»…
P.P.S.
Рейтинг довіри до політиків очолює Володимир Зеленський, якому довіряють 45% опитаних, не довіряють – 52%. Юлії Тимошенко довіряють 31%, не довіряють – 68%. Юрію Бойку довіряють 25%, не довіряють – 57%. Петру Порошенку  довіряють 26%, не довіряють – 72%. Віктору Медведчуку довіряють 18%, не довіряють – 70%. Денису Шмигалю довіряють 16%, не довіряють – 51%,  не чули про такого – 28%.
• Якби найближчим часом відбулися вибори Президента, то 27,7% проголосували б за В.Зеленського (серед тих, хто голосуватиме та визначився з вибором). 13,4% підтримали б П.Порошенка, 11,4% – Ю.Тимошенко,10,1% – Ю.Бойка, 7,8% – І.Смешка, 6,1% – В.Гройсмана, 6,0% – Є.Мураєва, 4,1% – Д.Разумкова. Підтримка інших кандидатів нижче 3%.
• Антирейтинг очолює П.Порошенко: 46% не проголосували б за нього за жодних обставин. 36% не проголосували б за Ю.Тимошенко, 34% – Ю.Бойка, 29% –В.Зеленського, 26% – О.Ляшка, кожен п’ятий не проголосував б за жодних обставин за А.Яценюка, О.Тягнибока.
• Парламентський рейтинг очолює партія «Слуга народу», яку готові підтримати 24,1% серед тих, хто буде голосувати та визначився із вибором. За партію «Європейська солідарність» – 14,3%, «Батьківщина» – 12,8%, «Опозиційна платформа – За життя» – 12,4%. Рейтинг інших політичних сил значно нижчий. Так, партію «Українська  стратегія Гройсмана» підтримують 5,0%, Радикальну партію і партію Мураєва «Наші» по 4,8%, «УДАР Віталія Кличка» – 4,3%, партію «Сила і честь» – 4,1%, партію «Свобода» – 3,4%. Рейтинг інших політичних сил – менше 3%.
ratinggroup.ua
Один народ… Чому досі ми в це віримо?
На цьому відео яскравий доказ того, чому в нас досі 41% людей (серед них за 40% саме молодь) підтримують тезу путіна про адін народ. Кадетський корпус імені Харитоненка місто Суми — тупо совково/російська традиція волати про 100 днів, дембєль і так далі… Офіцери все це дозволяють. Звернемо увагу, це навчальний заклад — чиста російська мова. Але старші (сержанти, офіцери, вихователі) там є 100%, бо в таких закладах курсанти самі в їдальню не ходять… А потім такі випускники-кадети підуть у військові академії, потім у військо і дрємучій совок буде і далі мандрувати Україною, тісно зв’язуючи українців в думці про адін народ і політиків які нас посварили. А ви дивуєтеся… Дякую Військово-морський ліцей там вчили дітей співати гімн України, а не шнягу про сто днєй до пріказа
Поделиться:
Загрузка...