Тарас Чорновил: КОМУ ВЫГОДНО ПОСАДИТЬ ПОРОШЕНКО?

173

P.S. Пристайко: Україна готова до компромісу

Все більше інформації маємо з наближенням 9 грудня. Власне цей день може стати справжнім та повноцінним кроком до розвороту країну на 180 градусів до держави-агресора.

За словами Пристайка, Україна готова до компромісів на зустрічі з Путіним в Нормандському форматі. А це вже прямо свідчить про повну готовність влади виконувати вимоги Кремля. Які вони ми знаємо.

Проте, головна мета Путіна — демонтаж України. Наразі саме такий сценарій є найбільш прийнятним для агресора. Для цього необхідно розхитати країну зсередини, знівелювати державні інституції, знищити законній органів влади, а потім за допомогою своєї п‘ятої колони — почати останній етап.

Проросійські сили в Україні вже не приховують, що хочуть максимально повернутися до країни. Влада підіграє.

Зрештою, це може завершитися для країни фатально, але найкращий спосіб для РФ знищити Україну — громадянська війна. До цього підштовхують проросійські ЗМІ та політики.

Єдність суспільства під питанням. Про єдність у владних структурах годі говорити. Вже з квітня 2019 року було зрозуміло що країна стає на рейки кремлівського плану. План наразі спрацьовує і набирає обертів.

Далі 9 грудня…

Андрій Смолій

P.S. У Кремлі вже допускають зустріч тет-а-тет Путіна з Зеленським.

За словами джерела у Кремлі «Зеленський не допускає різких заяв по відношенню до Росії». Саме тому «фон» підходить для того щоб можна було планувати таку зустріч.

Що ж: влада виконує всі умови Кремля, пристає на капітулянські пропозиції, відводить війська, арештовує опонентів, заводить справи на проукраїнських політиків. Тому можна зустрічатися. Як кажуть: тест пройшов.

Це вам не Порошенко, який чітко дотримувався проукраїнської лінії, називав речі своїми іменами, і не відстував на пропозиції Путіна.

Інше джерело в Кремлі повідомило, що на Нормандську зустріч «ДОКУМЕНТ ВЖЕ ГОТОВИЙ».
Отже, за спинами народу, вже готовий документ, який мають підписати Путін та Зеленський в рамках «нормандського формату».
Розумієте, як Україну розводять. Як підводять під повну здачу інтересів. Як намагаються знову затягнути в ярмо Кремля?

Поделиться:
Загрузка...