«Суцільна брехня». Ахметов відповів Зеленському на підготовку до ймовірного держперевороту

26

Інформація, оприлюднена президентом Володимиром Зеленським, що в Україні нібито готують держпереворот за участю бізнесмена Ріната Ахметова, не відповідає дійсності. Про це йдеться в пресрелізі  компанії Ахметова System Capital Managemen.

«Інформація,  про нібито втягування мене в якийсь держпереворот, є суцільною брехнею. Мене обурює поширення цієї брехні, незалежно від того, якими мотивами керується президент. Моя позиція була і буде однозначною – незалежна демократична та цілісна Україна з Кримом та моїм рідним Донбасом. Мої дії це підтверджують», – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що Ахметов як «громадянин України, найбільший інвестор, платник податків і роботодавець країни надалі захищатиме вільну Україну, вільну економіку, демократію та свободу слова».

  • 26 листопада на пресконференції президент Володимир Зеленський заявив, що влада отримала інформацію, що в Україні нібито готують держпереворот за участю бізнесмена Ріната Ахметова. Зеленський не виключає, що Ахметов може не знати, що його втягують у держпереворот. Президент запросив його на Банкову послухати інформацію, якою можна поділитися.

Рольова модель Зеленського — це Лукашенко. Він його мавпує. Таке враження, що прес-марафон надихнуло інтерв’ю Луки для ВВС. Та й вся поведінка Лукашенко — хамство до тих, кого вважає нижчими за себе, і приниження перед вищими. Порівняйте спілкування Луки з журналістом і з Путіним.
Що значить агресивне кидання Зеленського на журналістів? Агресія проти журналістів тішить люмпенізовану масу. Тут Зеленський працює на певний електорат, який йому емоційно близький. На цей електорат він робить ставку. Бо слабак і люмпен завжди любить агресивно напасти на того, хто не може вдарити у відповідь. І саме така поведінка у нього викликає захоплення і радісний регіт.
Ясно ж, що журналіст перебуває в тій ситуації, що не може повною мірою відповісти посадовій особі на хамство. Журналіст не може після кожної брехні обривати і казати «ви брешете». Журналіст не може назвати Зеленського так, як той заслуговує. Журналіст не може 20 хвилин вихлюпувати щось зі своєї підсвідомості на чужій прес-конференції. А Зеленський може. Він брехав, він мав необмежений час для цього, і мав поряд медіа-обслугу, що кидалися на журналістів та затикали їм рот. Ситуація від початку не рівноправна.
Але саме це і подобається люмпенам. Ви ж самі знаєте, що є такі особини, що радо поб’ють дитину, жінку, кота чи собаку, але будуть принижено скиглити, як зіткнуться з кимось сильнішим. От і Зеленський такий. Він принижено щось скиглив Трампу і Путіну. Якби раптом замість Шустера з‘явився Ахметов, то Зеленський також посміхався б, стояв би на півзігнутих, заглядав в очі і скиглив, що його не правильно зрозуміли.
Зеленський боїться так говорити з Коломойським чи Ахметовим. Але ж треба показати своєму електорату, як Вова мочить естеблішмент. То ж заміщають дійсних ворогів журналістима і втюхують це видовище піплу.
І тепер зрозуміло, що друг родини Зеленських з Укрексімбанку, що наказав скрутити журналістів — то не збій системи. То норма поведінки в оточенні Зеленського.
Апд. І давайте не забувати, що вся ця істерика тільки тому, що медіа Ахметова перестали полоскати Зеленського в теплій ванночці. Ще навіть бити не почали. Просто припинили облизувати.
Поделиться:
Загрузка...