СНБО ввел санкции против Януковича и его соратников, — Данилов

157
Совет национальной безопасности и обороны ввел санкции против беглого президента Виктора Януковича, экс-премьера Николая Азарова бывших чиновников, которые способствуют укреплению оккупационного режима в Крыму и на Донбассе.

СНБО ввел санкции против Януковича и его соратников, — Данилов

Совет национальной безопасности и обороны ввел санкции против беглого президента Виктора Януковича, экс-премьера Николая Азарова бывших чиновников, которые способствуют укреплению оккупационного режима в Крыму и на Донбассе.

Об этом заявил секретарь СНБО Алексей Данилов.

По его словам, по отношению к этим лицам применили максимальный объем санкций, предусмотренный действующим законодательством.

Данилов зачитал следующий список имен:

— Сергей Васильевич Абисов;

— Азаров Николай Янович;

— Аксёнов Сергей Валерьевич;

— Бобков Александр Михайлович;

— Грицай Валерий Николаевич;

— Затулин Константин Федорович;

— Зима Петр Анатольевич;

— Иванцов Андрей Геннадиевич;

— Кирилин Олег Геннадьевич;

— Колесниченко Вадим Васильевич;

— Константинов Владимир Андреевич;

— Курченко Сергей Витальевич;

— Кусюк Сергей Николаевич;

— Лебедев Павел Валентинович;

— Пасечник Леонид Иванович;

— Поддубов Александр Александрович;

— Поклонская Наталья Владимировна;

— Пшонка Виктор Павлович;

— Соломатин Дмитрий Альбертович;

— Соркин Игорь Вячеславович;

— Табачник Дмитрий Владимирович;

— Ткаченко Николай Николаевич;

— Федорян Николай Уволетович;

— Феськов Николай Николаевич;

— Черпицкий Александр Зиновьевич;

— Чичелимова Ольга Анатольевна

— Янукович Виктор Федорович.

«Часть из этих людей, которые были гражданами Украины, сегодня 99% уже являются гражданами Российской Федерации», — добавил Данилов.

«Санкції» РНБО остаточно перетворились у декларативну політичну маніпуляцію.
Проти Азарова, Януковича, Пшонки, Курченка вони є, а наприклад проти Портнова з Татаровим — нема.
А вони такі самі функціонери, дії яких призвели до вбивств людей на Майдані, як і їхні тодішні начальники.
Якщо ж згадати як задля посади в ОП виводили з-під люстрації Андрєя Богдана, який разом з Азаровим літав до Лєнінграда на антиєвроінтеграційні наради — то стає очевидним вибірковість та нікчемність цих конвульсій.
Медведчук, Деркач, Козак не мають ніяких практичних незручностей через «санкці», їх не тягають на допити та суди «доводити невинуватість», хоча ніби звучали слова «фінансування тероризму».
Нагадаю — наприклад, щоб засадити на півтора роки в СІЗО Антоненка було достатньо одного брифінгу, а не шести РНБО.
Суспільству продовжують крутити дурний серіал — поки Коломойський атакує НБУ, на фронті гинуть бійці, зрадники ховають кінці зливу спецоперації «вагнерівців» в воду, а держава деградує все сильніше.
Коли ж ця гнила бульбашка лусне — під справжніми санкціями мають опинитися і теперішні «слуґі», давно заслужили.
Кожна наступна «серія» РНБ0 нагадує нові епізоди поганенького серіалу
І коли в перших двох епізодах серіалу ще була якась завязка історії, надія і сподівання на щось цікаве (а раптом не засцить і вальне кума хуzlа?), то кожні наступні серії стають все більш нудними, декорації і спецефекти все більш дешевими, актори все менш професійними, а в сам сюжет скочується в якесь примітивне заїжджене фантастичне русло.
Пригадую як в 90-х, країна що дивилася Санта-Барбару, протягом 465-ти серій чекала чи вийде Сісі з коми, так і зараз країна, дивлячись поганенький серіал поганенького актора чекає, коли ж арештують сім’ю кумів хуzlа, що фінансують терористів. Бо це логічно…
Натомість сценаристи серіалу годують країну черговим аудитом держави, на цей раз державних надр (який вони обіцяли провести протягом півроку в 2019) і обіцяють відібрати надра в усіх жителів офшорних островів.
Та я би не проти, тільки аж надто фантастично виглядає цей сюжет про рядового Моніку Янелоха, який поборов армію олігархів у випадку, коли навіть кума хуzlа, оголошеного злочинцем і терористом, рядовий засцяв арештувати. А тут прямо виклики ахметову, бені, фірташу та іншим драконам.
Нудно, не цікаво, нереалістично і дешево.
Або садіть кума/беню/ахмета, або закінчуйте цей серіал.
Не цікаво в 2021-му дивитись 465-ть серій про Моніку в комі.
А це талант — навіть п’ятничні засідання РНБО перетворити на варіант серіалу. Але останні серії вже нудні та не такі цікаві, як перші. Тож треба сценаристів змінити або взагалі це шоу закрити. Як не цікаве. Хоча є ще варіант. Наприклад можна запросити сценариста з… Вашингтона. Чи запросити його консультації. Тоді це шоу знов стане цікавим.
Єдине запитання, чи потрібно це головному актору? Не впевнений. Бо це тоді справжня війна з олігархами, а йому більше подобаються постановочні шоу. Саме тому ми і бачимо зараз відволікаюче мляве засідання РНБО з рішенням яке нічого не змінить кардинально, коли знов імітуючи боротьбу з попередниками втрачають можливість займатися справами сьогодення. Наприклад, що з закупівлею вакціни та з вакцінацією? А буде відповідь по відео, що виклав Гео Лерос? Ой, мабуть краще про РНБО, бо не так боляче.
А гірше може бути тільки наступне бла-бла шоу, яке складається з 30 непотрібних щотижневих форумів, за наші з вами гроші, на яких піаряться Зеленській та його підлабузники. Марнотратство та балачки замість стратегій, рішень та справжніх дій. Черговий нецікавий серіал в стилі Зе.
Поделиться:
Загрузка...