Що ми отримали за рік «миру по Зеленськи»?

73
Так що ми отримали за рік «миру по Зеленськи»?
За часів Порошенка, ворогом, окупантом і агресором для України і Заходу безсумнівно була Росія.
Для Зеленського ворог став абстрактною «тією стороною», більше того, після недолугої участі Зеленського у Нормандському форматі минулоріч, з подачі української сторони Київ взяв на себе додаткові зобов’язання і перевів вирішення окупації фактично у формат Україна-Росія з зобов’язаннями Штайнмаєра. Захід спантеличено, але з полегшенням, мовчить.
Кількість вбитих росіянами українських військовослужбовців зменшилася, але щотижня ми маємо поранених і вбитих. Нам заборонено стріляти у відповідь, як влучно сказав О.Турчинов, за останні півтора року ми не повернули жодного квадратного метра української землі, а навпаки, відійшли з «сірої зони».
Українське військо дезорієнтоване і роздратоване, не забезпечене і демотивоване.
Західна військова підтримка триває, але якими будуть результати такої підтримки, якщо саме українське керівництво ставить перед собою єдину мету — умиротворення агресора?!
Ну, і секрет Полішенеля: жодного плану Б не існує.
Є єдиний план — російський: українці повинні мовчати, не реагувати і терпіти до повної російської окупації України. Тоді «войовнича меншість» традиційно зникне по таборам і ярам, хтось від пострілу, хтось від Новічка, а на решті земель запанує щасливий голодний совок

Я помітив, що наш Майдан діє на явних ворогів і прихованих краще за рентген.
Московити досі не можуть заспокоїтися з каструлями.
А от, приміром, чи може українська людина вимовити слова «Революція гнідості»? А координатор чогось там на переговорах з Росією Арестович може.
Або, приміром, чи здатен в української людини язик повернутися і вимовити, що промені на Інститутській на День розстрілів Небесної Сотні в пам’ять про Небесну Сотню «нагадують червоні ліхтарі в кварталі повій»?
А в такого собі Гени Друзенко, якого раптом стали пхати на суддю Конституційного Суду, язик на таке повертається.
Тож, у Майдану, як у всякої правди, велика сила, більша ніж у рентгенів. Навіть більша, ніж у брехні.

Поделиться:
Загрузка...