Шевченко после встречи с белорусским диктатором Лукашенко: Я руководству докладывал, что еду

79
Нардеп от «Слуги народа» Евгений Шевченко заявил, что не боится быть исключенным из фракции «Слуга народа» из-за встречи с захватившим власть в Беларуси «президентом» Александром Лукашенко.

Об этом нардеп сказал в эфире телеканала «Наш».

«Я всегда заявлял, что если фракция примет решение меня исключить, то это проблема фракции, а не моя. Я не держусь за фракцию», — сказал Евгений Шевченко.

По его словам, фракция знала о его поездке в Беларусь.

«Я руководству фракции докладывал, что я поеду в Минск на встречу с президентом Лукашенко. А там я не знаю — докладывали ли они дальше на Банковую или в МИД… Я считаю, что взаимоотношения с Беларусью, с Казахстаном нам необходимо поддерживать, потому что это связи экономические, дружеские, между людьми. Когда у нас отношения ухудшаются, страдают прежде всего простые люди», — сказал Шевченко.

«Обид никаких нет … Это была ознакомительная, душевная беседа», — заявил нардеп.

P.S.

Можете уявити ситуацію, щоби нардеп з фракції президента Порошенка поїхав до Лукашенка і вислуховував там маразм про «помощь Путина в восстановлении Донбасса» , «єдінство трьох народов» та розповідав як «укАінци хотят такова презідєнта как ви»?
Та верещали б вже всі, від Садового і Тимошенко до професійних активістів з розслідувачами, і Боцман би кидався свинками, а Тягнибок гранатами.
Тепер же нічого, зелений нардеп Шевченко множить на нуль імідж України в колаборантських розмовах з путінською підстилкою — і хоч би що.
Ну на фракцію його покличуть, де він з Бужанським напару розкаже всім товаріщам чергове анал-табу.
Це у Порошенка були «кадрові прорахунки», точно?
Та були, але Найєм з Лєщєнко чомусь у Зеленського тепер, разом з іншою саакашвалью.
Влада здохла, розклалася і смердить вже на весь світ, тільки деяким українцям ще фіалки мєрєщаться.
Кривавий диктатор, пособник Путіна та кремлівських сил і депутат від партії Зеленського.
І нічого. Депутат Євгєній Шевченко. Ніхто нікого не виганяє. Ніхто нікого не позбавляє мандату. Як Іванісова, як Юрченка, як Дубінського.
Правда ж все як обіцяв Зеленський два роки назад? «Новиє ліца». Ось вони. Разом з тими хто вбиває людей на вулицях міст Білорусі.
Це вже коли дно пробите, але треба копати далі. Після Тищенка і Шевченка далі вже нікуди. Однозначно лише позбавлення мандату. Але Зеленський навряд це зробить…

Поделиться:
Загрузка...