СБУ попередила спробу російських «злодіїв в законі» загострити ситуацію в Україні

109
Служба безпеки України попередила загострення криміногенної ситуації спецслужбами Росії з використанням кримінальних авторитетів

Про це повідомляє прес-служба відомства.

Правоохоронці встановили, що представники кримінальних кіл РФ та однієї з країн Південного Кавказу намагалися потрапити в Україну для координації діяльності злочинних угруповань.

«Злодії в законі» повинні були взяти під контроль перерозподіл грошових потоків від протиправного бізнесу, зокрема, від торгівлі наркотиками, викрадення автомобілів, а також від грабежів і розбійних нападів.

За інформацією спецслужби, частина прибутку передбачалася на фінансування бандформувань терористичних організацій «ДНР/ЛНР». За задумом іноземних кураторів, протиправна діяльність «злодіїв в законі» повинна була загострити криміногенну обстановку в Україні.

В рамках протидії транснаціональним організованим злочинним угрупованням співробітники СБУ з початку року заборонили в’їзд в Україну понад ста «злодіям у законі», які можуть бути причетні до угруповань, що спеціалізуються на викраденні людей, вимаганні, торгівлі зброєю та наркотичними речовинами.

null

ssu.gov.ua

Поделиться:
Загрузка...