Российские боевики нарушили перемирие. Погибли украинские военные

119

За минувшие сутки на Донбассе российские террористы пять раз нарушили режим прекращения огня, в результате чего пострадали двое украинских военнослужащих.

Об этом сообщает штаб ООС.

Вблизи населенных пунктов Новомихайловка и Старогнатовка противник применил гранатометы различных систем. В районе Водяного российские боевики вели огонь из стрелкового оружия и ручного противотанкового гранатомета.

В результате вражеских обстрелов двое украинских военнослужащих были ранены. Обоих бойцов доставили в медицинские учреждения.

С начала текущих суток, 30 октября, российские боевики дважды нарушили перемирие. В частности, в полночь противник обстрелял позиции бойцов ООС в районе Водяного из гранатометов различных систем и стрелкового оружия. К сожалению, двое украинских бойцов получили несовместимые с жизнью ранения.

P.S.

Те, що московські окупанти не здатні ні на які домовленості — було зрозуміло всім, крім шобли Зеленського, який вчергове видавав фантазї про «перемир»я» за свої «досягнення».
У армії забрали розвідку, зняли спостережні пункти, зруйнували щільність фронту, заборонили превентивні дії та навіть ввели мутні штрафи за вогонь у відповідь.
Тому поранені та двоє загиблих — на совісті не тільки бойовиків, але і на військово-політичному керівництві, яке перетворило бійців на безпорадні мішені.
Тепер починають прічітать про «зрив домовленостей» хоча ВАС БЛЯДЄЙ ПРО ЦЕ ПОПЕРЕДЖАЛИ, а ви мовчите, коли потєрпєвший розповідає про «всьго-навсього одного загиблого з початку перемир’я».
Зато у Хомчака +1 квартира.
Це вже злочин, шановні капітулянти.
Перемир‘я Зеленського схоже повністю закінчилось: двоє Захисників загинуло.
Від обстрілів російсько-окупаційних сил загинули двоє українських військових. Опівночі окупант застосував гранатомети та вів прицільний вогонь по українських позиціях біля Водяного.
Коли два місяці Зеленський катався по Україні і розповідав про «всеосяжне» перемир‘я, всі ми знали що на схожі всеодно стріляють. Всеодно там бійня. Всеодно окупант порушує домовленості. Але нам розповідали інше. Навіть коли окупанти влаштовувати масштабні пожежі, це також був «мир». Так, що, далі зелена влада буде розповідати про «досягнення» і «тишу»?
Вічна пам‘ять полеглим Захисникам…

Поделиться:
Загрузка...