Російські війська просунулись біля 7 населених пунктів у Донецькій області.
Про це пишуть DeepState.
«Ворог просунувся біля Олександрограду, Комара, Воскресенки, Диліївки, Торського, Карпівки та у Леонідівці», — йдеться в повідомленні.
![]()
![]()
Корупційне оточення Зеленського, разом з цією Голограмою, вкрали у нас перемогу і продовжуватимуть красти, допоки ми їх не зупинимо.
Але з кожним днем нас стає менше і ми слабшаємо, а вони — збагачуються, щоб оплачувати беркутню та приватні армії для власного захисту.
ДумайТЕ!

