Різдвяне Зе-інтерв’ю: «Всі чекають, коли посадять Порошенка»…

124
Vitalii Chepynoga:
Насправді, пане президенте, люди чекають Різдва і нового року. Люди чекають, коли закінчиться ковід і коли бодай якось наладиться їхнє життя… Як і належить нормальним, притомним людям…
«Коли когось посадять» — чекають кілька озабочених долбо@йобів, що не мають коштів на послуги психотерапевта. Бо коли у людини бажання того, щоб комусь стало погано превалює над пріоритетами особистого щастя — то хвора людина.
Це не справедливість, це — паталогія. А ще — це вирок владі. Бо у такої людини більше немає НІЧОГО…
Хай питанням справедливості переймається правосуддя. Це не тема для «параду».
То є те, що зветься «тепла ванна», пане президенте… То — джакузі з ілюзіями. Та й не посадите ви ніякого Порошенка. То таке, — аби що бовкнуть… Для тілівізора… — Запізно, пане президенте… Запізно…
Янукович колись також думав, що люди чекають на йолку на Майдані. А насправді люди чекали, як би його на ту йолку нанизать…
Скажений Путч:
Знаєте в чому суть методички — «Нада шоп Порах ушол», «Сбітий льотчік» і тому подібне лайно, чому оці всі білі пальта, икспєрди і просто медіаповії, закликають, щоб ми представили нову людину замість Пороха? Все просто, бо нову людину, вони — білі пальта, икспєрди і просто медіаповії, за лічені місяці, ще швидше — навіть за тижні, змішають з лайном. Знищать репутацію, вдовблять в голови люмпену брехню настільки велику, що жодна правда не проб’є її.
Так вони знищили довіру до Супрун. Кожна істота, яка мала ТВ і не мала мізків — ненавидить її і кличе -«доктор смерть». Тобто, йшло за дешевими ліками, мало сімейного лікара, який цілував її в зад, отримало вперше шанс на нормальне лікування, але все рівно в мізках ненавиділо Супрун.
Так вони знищили репутацію Гонтаревій. Жінка, яка викрила схеми бені, яка врятувала банківську систему, завдяки якій зараз, коли шобло знищує економіку державний Приват вже не роздає кредити лівим підставним банкам, штовхаючи нас у прірву. Вони кормили людей лайном, зробили з них лайножерів.
Дезинформационная и дискредитационная многолетняя кампания против Пороха — это главное направление информационной составляющей войны РФ против Украины.
Все, кто в этом паскудстве участвуют, работают в одной команде с Лубянкой (за бабло или из-за слабоумия — не суть важно).
притулы/фарионы/садовые/шарии/пальчевские:
— Порошенко должен уйти из политики…
Святослав Батов:
Чернігівська «Десна» заявила що не зможе виграти Лігу Чемпіонів, доки київське «Динамо» не піде з футболу.
Коли читаєш останнє інтерв’ю Зеленського — стає зрозуміло, що 9 кг кокаїну зникли в порту Південний, а знайшлися на Банковій.
Чувак бреше, як дихає.
Криголам «Зеленський» йде крізь товщу 30-річного льоду, незважаючи ні на що.
І дороги вони будують, і мости фрагментами з острова на берег в одну сторону мостять. Яка різниця, що вдвічі дорожче і втричі менше — зате «не крадуть і довідка з ЦРУ і Мі-6 є». Краде хтось, але не я. Корупцію будемо знищувати поетапно: спершу накрадуться на горі і перестануть, далі середня ланка вгамує апетити. А як ні, то ні.
І в енергетиці, держпідприємствах, митниці, ДФС, лісі, бурштині проблеми не через друзів-олігархів, а через коронавірус. З економікою абідно получилося, бо рік високо(К)сний.
І Єрмак — не дурак, а так.
А Татаров — вже інший. Сам викручується. Ні Зеленський, ні Венедиктова реально не в курсі, що НАБУ не так.
Росія — це да, але ні. Будемо воювати до останнього патрона, «я дам Вам парабеллум, будєм атхадіть в гори». Але воювати — лише коли повністю здамося в полон і нашу всю армію знищать під час непрацюючого «перемир’я».
І над усією державою витає дух Порошенка, якого всі хочуть піймати, але ніяк не можуть. Ще й він сам, замість того, щоб кудись зникнути — ходить і весь час нагадує: «хлопці, припиняйте бардак і беріться за роботу».
Ну, нічого, після свят так після свят.
Володимир Зеленський, шкода, що Ваші радники мовчать, а Ви самі допетрати не можете: коли 70% людей розчаровані Вашою роботою, вважають, що Ви ведете Україну не туди і жити стало гірше — це вони вже не Петра хочуть посадити, а Вас.
Готуйтеся, бо може так бути, що в’язниця ще стане найкращою альтернативою.
Влітку ми всі бачили, як Зеленський намагався «посадити Порошенка».
Той не уникав допитів, приходив на кілька судів, і не було жодної гарантії — що під час одного з них не відбулося б затримання.
Проте звинувачення базувались на настільки нікчемному юридичному грунті, що навіть відбиті портновські ДБРівці не насмілилися надягти на п’ятого президента кайдани — а натомість заарештовували то картини, то пусті коробки з-під моніторів.
До того ж «на 100% прокурор Зеленського» Рябошапка прямо заявив, що всі три десятки справ проти Петра Олексійовича «не мають юридичної перспективи».
Так що тепер скоріше «всі чекають» іншого — коли Зеленський надасть хоч один єдиний доведений факт проти Порошенка з тих, про які він так весело кричав на стадіоні.
До речі, звернули увагу, що він чомусь не повторює про «скільки вам заносять з Роттердаму» та «чому не сидить Медведчук»? Мабуть, соромиться.
А тим часом причин притягти до відповідальності самого Зеленського стає все більше — розгон парламенту, зустріч в Омані, «вагнерівці», призначення люстрованих чиновників, бріфінг по справі Шеремета, економічні преференції Коломойському, «опитування» в день виборів тощо.
«Всє ждьом».

У Порошенко ответили Зеленскому: Не готовь камеру другому, сам в нее сядешь

При правлении президента Владимира Зеленского есть коррупционные скандалы, пока он говорит, что «все ждут, когда посадят» пятого главу государства Петра Порошенко.

Об этом заявила пресс-служба Евросолидарности .

«Интервью Зеленского и его навязчивые фантазии о Порошенко свидетельствуют о том, что именно он и является непосредственным заказчиком политического преследования», – говорится в комментарии.

В Евросолидраности напомнили, что Зеленский стал разочарованием года по результатам разных соцопросов. В политсиле заявили, что «общество ждет не мести оппоненту, а конца эпохи бедности».

В комментарии также отмечается, что при Зеленском есть скандалы с замглавы его Офиса Олегом Татаровым и программой Большая стройка, есть и коррупционное дело против экс-нардепа Слуги народа Александра Юрченко.

«Перефразируя известную мудрость, можно было бы сказать: не готовь камеру другому, потому что сам в нее сядешь. Но поскольку сегодня день праздничный, то лучше помолиться за Владимира Александровича. Пусть Господь даст ему сил перестать быть актером и наконец стать президентом», – заявили в политсиле.

Зеленський таки зробив мій святковий день. Лапушка. «Мы никуда не пойдем, мы все будем воевать, все будут мобилизованы: и мужчины, и женщины», — подчеркнул он».

Мій пес теж сміється, не можу заспокоїти. Зеленський піде воювати, новий анекдот. Мама Рима мабуть вже потайну кімнату зробила, щоб свого наполеончика сховати, бо Володячке не можна, на війні бо бо. В нього низький больовий поріг і він дуже чутлива натура. Там як жахне, то вже не зберуть та памперсів стільки не має. Брехло. Давай вже повертайся на корпоративи. Вояка мамкін ?

Главная проблема Украины – это не то, что закончилась эпоха бедности и началась эпоха нищеты. Не то, что коррупция и кумовство процветают куда сильнее, чем при «кровавых барыгах». Не то, что страна не подготовилась к коронавирусу, и медики и пациенты умирают просто потому, что не хватает необходимого оборудования. И даже не то, что тарифы повышаются, и если раньше коммуналка съедала не меньше половины семейного бюджета большинства украинских семей, то теперь – 2/3. Про пенсионеров вообще промолчим.
Главная проблема – это то, что Порошенко не сидит! Так сказал величайший лидер современности Владимир Зеленский. Правда, он не привел в подтверждение никаких социологических данных, но пребывает в уверенности, что «все хотят, чтобы Порошенко посадили». Вообще, интервью Владимира Зеленского напоминает сочинение на вольную тему. Ирина Венедиктова – молодец, стала ловить больше бандитов. А могла бы еще больше, но у нее нет всех возможностей. Татаров – тоже молодец, потому что президента не убедили, что он коррупционер. Он вообще тогда на рояле играл на сцене 95 квартала, и знать не знал ни про какого Татарова!
Все-таки интервью, даже выхолощенные пресс-службой – это не ваше, Владимир Ссаныч. Из каждого предложения так и веет вопиющей некомпетентностью и дилетанством. Учите матчасть!

Поделиться:
Загрузка...