Рівень освіти в Офісі президента це «Квартал-95»

119
ПОРТРЕТ НЕ-ШЕВЧЕНКА
Слухайте, а вони уміють взагалі не шкваритися?
Оце на малюнку — картинка, якою Офіс президента проілюстрував пост до річниці Тараса Шевченка. Думаю, перша думка буде, що на портреті — сам Тарас Григорович. Так? А от і ні.
Це портрет роботи Тараса Шевченка, але зображений там НЕ Тарас Григорович. Це «Портрет невідомого» (https://uk.wikipedia.org/…/%D0%9F%D0%BE%D1%80%D1%82%D1…), портрет парубка, виконаний Шевченком у 1837-1838 рр. Це НЕ автопортрет. Автопортрет Тараса Шевченка теж існує — він широко відомий.
Я маю серйозне питання, а чому Офіс президента не проілюстрував свій допис портретом Євгена Гребінки, роботи Тараса Шевченка, намальованим в той самий період? Нє, а чьо? Теж молодик, теж у сюртуку. Для шоуменів чий рівень — шоу-дебілізатор, рояль та томос-термос, хіба нє какая разніца?
Рівень освіти в Офісі президента це «Квартал-95». Це гірко, але жити з цим доводиться. Але можна бодай на пошуковець ГУГЛ запускати те, що виставляєте? Я подивився би що сказали б у Польщі адміністрації їх президента, якби вони лівим портретом прикрасили пост про Міцкевича або Сенкевича.
Хоча… Слава Богу хоч не портретом Івана Крилова проілюстрували — його Шевченко теж малював.
P.S. Десять кольорових фото Тараса Шевченка

За все життя його сфотографували лише 11 разів (один знімок зараз вважається втраченим). Фото зроблені в Петербурзі та Києві в період з 1859 до 1861 року. Ось так виглядав Тарас Григорович Шевченко після повернення із заслання.

Rainshouse пропонує свої реставровані фото Тараса Шевченка:

Поделиться:
Загрузка...