РФ захопила українських рибалок та вивезла в Краснодарський край

86
Двох рибалок із Бердянська (Запорізька область), які зникли в Азовському морі добу тому, затримали прикордонники Російської Федерації, і наразі вони перебувають у місті Єйськ Краснодарського краю

Про це повідомляє прес-служба ГУ ДСНС у Запорізькій області.

11 травня о 18:26 до чергової частини Бердянського відділу Нацполіції зателефонувала дружина одного з двох рибалок, які 10 травня вийшли в Азовське море на катері і не повернулися.

Жінка повідомила поліції, що отримала дзвінок від прикордонної служби Російської Федерації про затримання її чоловіка і його товариша і що зараз вони перебувають у місті Єйськ Краснодарського краю РФ.
Рятувальники ДСНС Запорізької області припинили пошукову операцію.

51- річний та 21- річний чоловіки, мешканці м. Бердянськ 10 травня на човні «Амур» вийшли в море з території бази відпочинку «Іскра» Бердянської коси та досі не повернулись.

11 травня в акваторії Бердянська (Запорізька обл.) рятувальники ДСНС почали пошукову операцію двох місцевих рибалок, які понад добу тому вийшли на катері в Азовське море і не повернулися.

За словами рятувальників, згідно інформації, яка надійшла від місцевого населення, 10 травня о 5:30 двоє рибалок вийшли в Азовське море на катері «Амур» із території бази відпочинку «Іскра», розташованої на Бердянській косі, проте через добу додому не повернулися.

Поделиться:
Загрузка...