Резервісти поповнили лави 54 окремої механізованої бригади

241

Понад вісімсот військовослужбовців оперативного резерву першої черги поповнили лави 54 окремої механізованої бригади!

Нагадаємо, в Україні тривають навчання різних частин Збройних Сил із залученням резервістів. Передбачено, що до кожної з них прибуде по тисячі вояків. Відтак і 54омбр очікує на приїзд ще близько двохсот бійців, які підсилять практично усі її підрозділи.

Більшість із них є учасниками бойових дій, адже не так давно проходили службу в зоні АТО за хвилями мобілізації, зокрема й у нашій бригаді. Тому багато для кого навчання, що триватимуть місяць, стануть гарною нагодою зустріти побратимів, які й надалі служать, відновити свої навички та перейняти новий досвід. Адже головна мета цих заходів – постійно тримати резервістів у бойовому тонусі на випадок зростання агресії РФ проти України.

Уже незабаром військовослужбовці оперативного резерву візьмуть участь у масштабних бригадних тактичних навчаннях з бойовими стрільбами, якими для нашої частини й закінчиться тривалий процес відновлення боєздатності та бойового злагодження. До речі, дехто з них уже висловив бажання підписати контракт та повернутися до українського війська.

54 окрема механізована бригада

Світлина від 54 окрема механізована бригада.

facebook.com/54ombr
Поделиться:
Загрузка...