Про тимчасові помутніння колективного розуму

93
Безвідносно до оцінок сучасним українським електоратом та не дивлячись на тимчасові помутніння його колективного розуму — Революція гідності втілила низку фундаментальних змін, які визначили вектор руху України на цілі десятиліття.

Це Угода про асоціацію з Європейським Союзом.
Безвізовий режим.
Отримання Томосу.
Декомунізація.
Фінансова децентралізація.
Вступ до ЄС та НАТО, закріплені в Конституції.
За 23 роки незалежності цього зробити не змогли, а за 5 після Майдану — змогли, попри війну та інформаційну окупацію.
Які б цунамі кремлівської пропаганди не несли методичку про «нічєго нє мєняєтся» — все це об’єктивна реальність, дещо з якої і «на хліб» мажеться.
І ще без тієї Революції ми б ніколи не побачили справжнє обличчя «російських братів», не вскрили всі ті консерви та московські підстилки, вважали б за норму агентуру та просто зрадливих малоросів у владі тощо, бо вона — велике дзеркало, яке перед українцями поставила Історія.
————
Державний переворот насправді вчинив Янукович — коли узурпував владу, відмовився підписати євроасоціацію, вступивши в змову з Путіним, а його «сім’я» пограбувала країну до залишку 108 тис. гривень в казні.
Майдан лише повернув країну в законне поле.
А десь 2/3 з вчиненого Януковичем, вже виконав і Зеленський, свідомо чи ні, не має значення.
Влада узурпована через незаконний розгон парламенту та відновлення люстрованих чиновників на посадах, вплив Портнова на суди та ДБР, через таємні перемовини в Омані, а колективним Коломойьким-Шефіром бюджет пограбовано як не снилося і Пшонці з Сашею-стоматологом.
Лишилося знищити співпрацю з цивілізованим світом, що вже більше року в турборежимі і робиться владою — і Янукович-2 буде готовий до використання Путіним, то може бути вже зовсім і не Зеленський.
Хто цьому заважає теж відомо — частина українського суспільства, об’єднана навколо «Євросолідарності» та незмінна державницька політика Петра Порошенка.
Тому і воює влада методами Януковича не з Путіним, а з Порошенком — все як було передбачено на тому борді.
Ніхто нікуди не дінеться від справжнього вибору, як би не хотілося уникнути його хованням голови в телевізор з лапмовим «слугою народу».
У меня более 200 000 подписчиков и чуть более 4 тысяч френдов. Немалая часть из вас была на Майдане. Так вот у меня к вам вопрос. А кто и где видел Владимира Зеленского на Майдане? Может он был под стелой в первые дни?
Или может строил баррикады на Грушевского? А может он привозил каски, дрова или продукты протестующим? Возможно кто-то видел его в Доме профсоюзов на втором или пятом этаже? Да мало ли где мог быть человек, который если бы не Майдан, то и сегодня выступал бы на корпоративах перед Януковичем или Азаровым, а не сидел бы на Банковой.
Тот человек, который сегодня молчит, когда реваншисты по лекалам Кремля называют Майдан переворотом. Просто интересно, видел ли его хоть кто-то на Майдане? Потому, что он так чувственно и проникновенно о Майдане пишет…
Поделиться:
Загрузка...