Повноваження президента США тимчасово виконуватиме Камала Гарріс

25

Джо Байден тимчасово передасть повноваження президента США. Політик вирушив до медичного центру Волтера Ріда на плановий медогляд.

Американському президентові в установі зроблять планову колоноскопію, процедуру проводитимуть під анестезією. Повноваження Байдена у цей час виконуватиме віцепрезидентка Сполучених Штатів Камала Гарріс, повідомила прессекретарка Білого дому Джен Псакі у Twitter.

«Сьогодні вранці (у п’ятницю, 19 листопада. – Ред) президент вирушить до Медичного центру Волтера Ріда на плановий медогляд», – сказано в повідомленні Псакі.

Представниця Білого Дому додала, що звіт про стан здоров’я Джо Байдена опублікують, щойно результати медичного огляду будуть отримані.

Таку ж процедуру застосовував президент Джордж Буш у 2002 та 2007 роках. Відповідно до неї влада в країні тимчасово передається віцепрезиденту. Це викладено у конституції США. Щодо Байдена, то це його перша тимчасова передача повноважень з моменту приходу до влади.

Кортеж Байдена прибув до Національного військово-медичного центру імені Волтера Ріда о 9 годині ранку (за американським часом).

Скриншот посту Джен Псакі у Twitter
Поделиться:
Загрузка...