Помер актор Арт Метран — зірка фільмів «Поліцейська академія»

121

На 85-му році життя помер американський актор Арт Метран, відомий за роллю лейтенанта, а слідом й капітана Маузера в фільмах «Поліцейська академія 2» та «Поліцейська академія 3».

Сумною новиною з виданням The Hollywood Reporter поділився його син Гаррі. За його словами, комік помер в середу, 8 вересня, природною смертю в своєму домі в Авентурі, штат Флорида (США).

Арт Метран у фільмі «Поліцейська академія»

У своєму Instagram Гаррі опублікував серію фотографій з батьком та зворушливо до нього звернувся: «Тату, ти завжди будеш частиною мене, і я продовжуватиму жити по твоїм заповітам. Колись хтось придумав цитату «легенди ніколи не вмирають», я майже впевнений, що вони говорили про тебе, тато. Я люблю тебе і дуже за тобою сумую! Одного разу я побачу тебе знову. Відпочинок в раю. Тепер ти мій ангел-охоронець».

 

Метран народився 22 вересня 1936 року в Нью-Йорку. У кіно він дебютував у 1960-му році, але на піку популярності його кар’єра перервалася через нещасний випадок. У 1989 році актор впав зі сходів під час робіт на даху свого будинку в Лос-Анджелесі, пошкодивши хребет і шию, після чого став частково паралізованим.

Однак Метран не здався і перетворив свої негаразди в сценічне шоу одного актора — «Випадкову комедію», в якій він вийшов з інвалідного візка, щоб зробити кілька кроків.

Крім «Поліцейської академії» Арт Метран знявся також в таких фільмах і серіалах, як «Загін» Стиляги», «Загнаних коней пристрілюють, чи не так?», «Моя дружина мене причарувала», «Старскі і Хатч», «Ангели Чарлі», «Неймовірний Халк», «Чудо-жінка», «Команда» А» та багатьох інших.

Поделиться:
Загрузка...