Почему я завидую Зеленскому

4 390
Я долго сдерживал себя, но в этот прекрасный вечер хочу совершить каминг-аут.
Итак: я завидую Зеленскому.
Да, я от души и совершенно искренне завидую Зеленскому. Белой или чёрной завистью, трудно сказать. Короче, лютой завистью.
И отнюдь не тому, что судьба неожиданно вознесла его на самую вершину власти в самой большой стране Европы.
И совершенно не тому, что об этом недолугом клоуне враз узнал весь мир от Исландии до Новой Зеландии.
И вовсе не тому, что благодаря этому повороту судьбы он скоро может пополнить список украинских миллиардеров.
Нет, на всё это мне абсолютно похрен. Я никогда в жизни не мечтал о славе, власти и больших деньгах. Мои мечты и желания гораздо скромнее
Но я жутко завидую тому, что этот дурачок до сих пор не понимает, в какую халепу он в результате вляпался. Завидую тому, что спустя полтора года в его куриные мозги до сих пор даже не постучалась мысль о том, какой хреновый 3,14дец ожидает его впереди. Через месяц-через год-через пять, не знаю, но ждёт – сто процентов. Это абсолютно неизбежно.
Я чертовски и по-чёрному завидую тому, что это существо с отрицательным ай-кю абсолютно не комплексует! Ни в чём не сомневается! Не испытывает угрызений совести, абсолютно ни о чём не сожалеет и считает, что земной шарик 24 часа в сутки крутится исключительно в его сторону!
Это просто поразительно. Для меня это совершенно необъяснимый феномен. Уникальный клинический случай. За этих полтора ср@ных года я ни разу не почувствовал в его словах, жестах, мимике, гримасах и кривляниях ни грана сомнений, внутренних терзаний, переходящих в потерю аппетита и хроническую бессонницу
Я, бл.., скромный частный (и честный) предприниматель с объемом забот в несколько миллионов раз меньше, чем у президента, всю свою жизнь с рассвета и до заката мучаюсь бесконечными вопросами бытия (значительными и не очень), по тысяче раз перевариваю сделанное и несделанное, сожалею о прошлом, переживаю о будущем…
Это же грёбаное ничто ни о чём, ssука, не парится. Не думает, не переживает и не жалеет. Оно абсолютно уверено в своей правоте. Хотя у президента в разграбленной и воюющей стране, с оторванными кусками территорий, десятками тысяч погибших и сотнями тысяч бежавших по определению не может быть ни одной спокойной секунды!
Но оно, курва, спокойно, как гагарин перед стартом. Оно, ssука, лыбится, несёт дичайшую ахинею в прямом эфире, даже не подозревая, какую дичайшую ахинею оно несёт! И его абсолютно не коробит тот факт, что эту дичайшую ахинею наблюдают сотни миллионов людей по всему земному шару!
P.S. Всё, выговорился. Наконец сподобился сформулировать свои сумбурные и бессвязные мысли. Не судите строго за один из семи смертных грехов – зависть. Всё же подобное признание, мне кажется, должно облегчить мою участь на страшном суде.
Математика смерті. Влада Зеленського прирекла українців.
Ось що написав Олексій Давиденко, директор Медтехніки (посилання в коментарях):
«Устаткування одного Палацу Спорту під Польовий госпіталь на 500 ліжок зайняло би 2 тижні і обійшлося в 25 мільйонів гривень. Навіть 25 таких госпіталів по країні коштували б лише 600 мільйонів гривень.
40’000 кисневих концентраторів, щоб закрити всю потребу українських ліжок стаціонарів в швидкому кисні — це всього 1 мільярд гривень.
Автономна киснева станція для однієї лікарні на 200 ліжок — це 4 мільйони гривень. Тобто, 100 лікарень по країні можна забезпечити штатним киснем за 400 мільйонів гривень.
Ще в березні, китайці офіційно вели переговори з ОП і пропонували побудувати в Україні мобільні інфекційні госпіталі «під ключ» на 250 ліжок кожен за 60 днів і 25 мільйонів доларів.»
Отже, за 2 (!!!) мільярди гривень Україна була би готовою до другої хвилі. Та за цей час майже жодного обладнання не закупили, а на дороги витратили понад 19 (!!!) мільярдів гривень! Тепер вводять карантин вихідного дня, який нічого не дасть, крім добивання малих і середніх підприємців.
Кляті вбивці.
Навіть у мене немає вже слів! Боже, ну скажи мені будь ласка, як ці йолопі керували великими підприємствами? Писали якись-то стратегічні плани на майбутьне, будували вумні графіки та щось часами розповідали на презентаціях? Як Господи… Якщо вони не можуть прорахувати свої кроки та ризики навіть на сьогодні, я вже не кажу про завтра. Що ти кажеш? Корпоративили і відповідно чорний нал форева! Аааа… Ну тоді зрозуміло.
Коли майстер спорту по пройб@м всего що завгодно, сука цілий премьер-міністр каже щось накшталт, «Якщо не прийняти необхідних заходів, то у середині грудня пізд@ць нашій системі охорони здоров’я», у мене букви закінчуються навіть для матюків. Да ти що? Серйозно? Ти точно Премьер-міністр, чи поросячий хвостик?
Цю «військову таємницю», вже як півроку знають навіть горобці на Печерську. Облаштовувати додаткові палати для хворих на коронавірус, треба було ще позавчора! С запасом! У сто відсотків! От нарахували ви там з міністром охорони здоров’я (прізвище немає сенсу запам’ятати, бо час вже і йому збирати валізи), що потрібно додатково десять тисяч ліжок? Готуйте вдвічі більше. А то і втричі. Що зроблено? Одне велике ніх@я!
Ви разі не знали, що майже усім хворим на COVID, які шпиталізовані, потрібен кисень? Багато кисню! Сука, стільки кисню, скільки ви навіть не бачили ніколи в житті. Знали! І що ви бл@ді ЗЕлені робили? А нічого не робили… Відосики знімали та гроші ховали під асфальт. Довий@бувались до того, що лікарів не вистачає? Треба просити про допомогу? Дійсно? Та ви що? А хто залишив українских лікарів без захисту? Порошенко, Уляна Супрун, чи Іван Мазепа? Ви залишили! Ви і більше ніхто! Ваша довбана команда фахівців «мы научимся».
Вам відомо, що в деяких районних лікарнях один сука кисневий апарат на всіх. Що людям робити? Грати в «камень, ножницы, бумага», обираючи того, кому пощастить залишиться в живих? Ви розумієте, бовдури ЗЕлені, що люди хворі на пневмонію чи то грип, але з негативним тестом на COVID, скоро будуть купувати… позитивний тест, щоби бути шпиталізованим. Щоби мати хоч маленький шанс на порятунок! Відміняєте заплановані операції. Почекають! Ну дійсно. Якщо зовсім буде погано хворому, покажете йому пару серій «Сватов», чи розкажете про Велике будівництво, верніш крадівництво? Має бути краще?!
Де той хер ЗЕлений ховається? На дачі сидить? Айкоси з Єрмаком шмалить? А він в курсі, що в лікарнях люди вже на підлозі лежать. Бо місць немає. Кисню немає. Лікарів не вистачає. Докерувались потвори! Підніми свою короновану дупу Вова, засунь туди усі свої амбіції та юнацькі образи, і терміново збирай нараду… Ти (Єрмак нехай квіти доглядає), твої два «майстра спорту» Шмигаль та Степанов, міністр фінансів, президент України Порошенко та колишній міністр охорони здоров’я Уляна Супрун. І швидко приймате необхідні рішення! Сьогодні Вова. Ти чуєш мене, горе ти лукове, сьогодні! Інакше завтра буде вже пізно… І тобі тоді залишиться тільки гадати на сірниках, коли сотні тисяч розлючених українців (в медичних масках безумовно) розберуть твої халабуди на Банковій та у Кончі-Заспі по цеглиночці. Разом з тобою та твоєю сраною «дрім-тім».
p.s. Карантин вихідного дня, то взагалі було «геніально!». Хотя… Какая уже разница?

Поделиться:
Загрузка...