ПІДВОДЯЧИ ПІДСУМКИ

9 354
У всьому світі поліція, виявляється, може зупинити безлад біля державних будівель, а наша настільки безпорадна, що «боїться провокацій».
А навіщо тоді вона потрібна? До вчорашнього дня думав, як раз для того, щоб профессійно та без крові стримувати такі провокації.
➡ Хто справжній організатор ванділізму? За всіма ознаками — Нацкорпус та його сателіти. Хто найбільш вірогідний замовник? Міністр внутрішніх справ. На кого розраховано? На Зеленського та його електорат.
➡ Мета? Їх декілька і вони на поверхні:
▪️ Маргинулізувати антипрезидентські протести та «повісити» організацію погрому на Порошенко — основного опонента Зе-влади. Про це свідчить миттєвий виступ Антона Геращенка з відповідними тезами та розповсюдження такої версії ТГ-каналами, наближеними до ОПУ. Плюс сьогоднішній виступ Подоляка на каналі Мураєва «Наш».
▪️ Остаточно залякати Зеленського «реваншем Порошенко» на тлі виходу фільму про «вагнерівців». Про зв’язки Єрмака з Москвою Зеленському вже відкрито повідомляли британці та американці, а тому глава ОПУ та Міністр внутрішніх справ почали працювати у парі з метою переключення уваги на події, які самі спровокували.
▪️ Відволікти увагу соціуму від справи Кузьменка та Антоненка, звинувачення яким виглядають все більш абсурдними.
▪️ Наповнити інформаційний простір другорядним шумом на тлі провалу боротьби з ковідом та економічними негараздами.
▪ Пересварити між собою проукраїнські сили.
➡ З огляду на викладене, вчорашня акція ідеально лягає у канву бажань президентського оточення, а саме — Єрмака та Авакова.
➡ На цьому тлі не бачу жодного мотива бути причетним до цього «ЕС» та особисто Порошенко. Особливо, з його досвідом та стратегічним мисленням. Достатньо згадати акцію вдячності прихильників Порошенко перед АПУ у 2019-му, коли не було затоптано жодної травинки.
➡ І останнє. Тепер я наочно розумію, навіщо напередодні вчорашньої події було створено Центр протидії дезінформації. Судячи з інформаційної атаки на ПАП, у тому числі для цього.
➡ Війна — це мир, свобода — це рабство, незнання — сила. Якби Джордж Орвелл ще був живий, він неодмінно додав би: «Зеленський та Єрмак — патріоти.» Бо чорне у них завжди біле, біле — то чорне, а про жовто-синє думати немає часу.
«Слуга народу» ініціює позачергове засідання Верховної Ради за подіями на Банковій..
Дешеве шоу має тривати. Спочатку розмальовують стіни, потім ОП заявляє про 2 мільйони грн збитків, тепер позачергове засідання. У вас ще є сумніви кому весь цей кавардак вигідний і як нас розводять?
Позачергове засідання для чого? Щоб звинуватити «радикалів Порошенка»? Щоб знов відвести увагу від катастрофи буквально з УСІМ в Україні?
Тепер «доблесні» правоохоронці будути таврувати всіх підряд і маргіналізувати будь яку акцію, а продажні владні ЗМІ розкажуть про «звірства на Банковій».
І поки країна скочується в «червоні зони», поки люди помирають в лікарнях, поки по тюрмах сидять патріоти та волонтери, поки Росія грає м‘язами на кордонах та вбиває наших Захисників, слуги Зеленського будути збирати позачергові засідання.
Нічого, ще завтра Зеленський ролик випустить для довершення цього гидотного шоу…
Поделиться:
Загрузка...