Парубій: Зеленський – це новий Янукович

2 472

C пікер українського парламенту Андрій Парубій заявив, що кандидат на пост президента України Володимир Зеленський – це оновлена версія втікача ,екс-глави держави Віктора Януковича.

Про це він розповів на Київському безпековому форумі, передає UAportal.

За словами голови Верховної Ради, останні дні є справжнім викликом для національної безпеки країни, саме зараз вирішиться, чи зможе Україна продовжити ефективне протистояння «русскому миру».

Як додав Парубій, виборча кампанія Зеленського будується на меседжах ідеологічної платформи «Партії регіонів», яка, як і шоумен, пропонувала інтеграцію в НАТО обговорити на референдумі, а питання культури, території і національної ідентичності відвести в сторону.

Також він підкреслив, що Україні намагаються презентувати «нового Януковича», правління якого може закінчитися аналогічним чином.

«Це просто така модернізована версія Януковича, яку намагаються нам продати і яку, на жаль, багато хто сприймає за чисту монету. І наслідки можуть бути такими ж», — запевнив Андрій Парубій.

 P.S. «Патріотичний» гумор В.Зеленського і його команди

Леонид Грушевой:
Ті, хто обрав президента-зека, обирають тепер президента-зеро!

Порох — це розвиток досягнутого, знайомі проблеми і зрозумілий курс, а Зе — це втрата досягнутого і проблеми, які навіть важко уявити.

Олег Ущенко:
Пригадується доля гетьмана Скоропадського. За короткий час свого правління чувак створив всі атрибути держави з валютним запасом включно. Але українці вирішили, що він неправильний гетьман. Бо всі ці міністерства економіки, закордонних справ, Генштаби, Академії наук, інститути і військові училища, які він створив, — повна фігня супроти обіцянок отримати щось на халяву. І Скоропадського скинули. Валютний запас розікрали. Європа потім ще кілька років ржала, як петлюрівці судилися за ті гроші. А в 33-ому році мільйони отримали потрохи землі…

Вахтанг Кіпіані:
Бандерівська ОУН і УНА-УНСО виступили в підтримку Порошенка, лідер мельниківської ОУН заявив, що не підтримає Зеленського. Інші націоналісти вдають, що не чули «Зродились ми великої години» у виконанні оркестру ЗСУ й організаційного вітання «Слава Україні!» як офіційного в армії. Це смішно, але російськомовний у родині й донедавна вірянин УПЦ МП зробив те, про що «Свобода», «Правий сектор» та інші мріяли.

Александр Нойнец:
Там дохера народу в политоте сейчас пытается перелечь под Зе, в надежде на вакансии и свою долю в разделе украинского наследства.

Так вот я послушал этого дебила по телефону. Он чорт. Чорт настолько, что теперь я понимаю, что в оппозицию к нему все эти пид@рки и побегут, теряя шлёпанцы, уже через четыре месяца. Останутся только самые небрезгливые.
Потому что в оппозиции к нему быть — это даже не политический, даже не цивилизационный, это биологический выбор.

Так вот.
Запомните, что пока все пытались договориться и клеили наклейки на телефон — мы были против него с самого пресамого начала.
А то боюсь я, что давка в оппозиции к нему будет просто небывалая.

Моя країна, тупо, з розуму зійшла!
Як та повія обираєшь сутенера?

Поделиться:
Загрузка...