От і «Укроборонпром» в страшні мінуса пішов

99
Валерій Прозапас:
От і «Укроборонпром» в страшні мінуса пішов
І ніхто свинками в Абромавічуса з Найємом не кидається, на капоти президенту не стрибає, не завиває в ефірах, ДБР справи не порушує.
NinaBoi:
А як же так вийшло що «Свинарчуки» під прикриттям Пороха страшно розкрадали «Укроборонпром», але він чомусь стабільно приносив прибуток. А тепер прийшла молода, справедлива команда зеленського, і «Укроборонпром» не те що збитковим став , а й працівникам зарплати сплатити не може.
Йозеф Кнехт:
Зе хоче збільшити з 1 вересня мінімальну заробітну плату до 5000 грн. Цікаво звідки гроші? При такому то дефіциті бюджету? З «незалежного» НБУ? Офіс простих рішень працює.
Бгг ) я ж казав — до виборів надрукують зарплат аж вухами полізе
Після виборів буде Венесуела ) все, як хотіло б#дло — всі міліонєри за 2 роки ))
dmitriypaut:
Смотрю на новые лицца Зеленскага,и думаю где же поклонники и цитаторы Кузьмы? Что все эти лицца,во главе с Зеленскам должны быть стрел&ны, п#&жены, развешаны на бярозах и вз@рваны? Где вы?
Herman Aksom:
За кілька місяців до загибелі В.Чорновола, в президентських рейтингах його випереджали Мороз, Симоненко і Вітренко.
Якщо Україна таки не втримається і впаде в прірву — це заслужено. Нарід зробив для цього все можливе. Яким би страшним не був фінал — цей нарід його заслужив.
Інтимний Лицар:
«Петро Порошенко намагався обійняти нашу партію, але ми не піддались і не випустили з р… ч… Пінчука, Коломойського, Медведчука і Путіна» — пояснила свою заяву голова партії Голос Кіра Рудик.
Поделиться:
Загрузка...