Операція, якою пишалася б будь-яка армія

128
Агломерацію в чверть мільйона населення наша Армія звільнила з мінімальними втратами в особовому складі, мінімальними руйнуваннями інфраструктури і мінімальними жертвами серед мирних жителів. Операція, якою пишалася б будь-яка армія.
.
Сам доблесний херой вигаданої новоросії ігорь івановіч драпав від нас переодягнувшись в бабу. Звучить просто як якийсь прикол. Але не прикол. Про це розповів інший герой новоросії — Безлер, якого наша шмара тоді розважала у Горлівці грою яйцями на роялі.
Всі ці путінські вояки корчили із себе крутизну, але на грунті отриманого ремня по сраці від Української Армії потім добряче поливали один одного лайном. От Безлер і виляпав, як Гіркін натурально як Керенський, тікав від українців переодягнутий у бабські шмотки.
Розказати — звучить, як комедія. Але пропагандисти і комедію зуміли перетворити у фарс.
А тому в нас досі є укушені у голову, які на повному серйозі заламують руки: «далі уйті», «нє расстрєлялі с воздуха» і «сдалі Донєцк». Те, що ці байки розповідають такі ж переодягнуті у бабу кутузови з продавцями пірамідок, налякані лохи не помічають. Як і те, що за місяць до цього у Донецьку вже велися бої, а українські ССО складали аккуратною купкою по сто тушок російських карателів.
Бо у малоросів завжди мають бути суцільні поразки. Вони мають співати тужливих пісень, гундіти одне одному, як «немає правди», а потім тікати на кращі землі і звільняти місце всіляким нікчемам і дирявим гордонам.
Але знаєте, печально інше. Через 7 років вбивці 16-річного Степана Чубенка, Юрія Поправко і інших, досі живі-здорові і топчуть цю землю. Замість того, щоб виловити їх і посадити на лаву підсудних, ми терпимо шутніка з його потугами напроситися з їхнім паханом на особисте побачення.
Наші спецслужби вже довели: вони вміють виловлювати цих тварин. І мова тут не тільки про вагнерівців, захоплення яких в останній момент злив клоун. Мова і про захоплення покидька Бутріменка, який здав группу нашого спецназу. Мова і про захоплення Цемаха, за що загинув прекрасний розвідник Олександр Колодяжний. Наші розвідники навіть зрадника-СБУшника, який здав Донецький аеропорт, захопили прямо у Донецьку і за волосся витягнули на нашу територію.
Ще трохи, і ми б почали російських генералів витягати прямо з ліжок з проститутками і доставляти у Печерський суд.
Але все це було до того, як ми обрали клоуна і він всім цим тваринам пробачив їхні злочини.
А потім виплили записи: клоун і сам був у Горлівці перевдягнутий у бабу і розважав ворогів грою лисим на роялі. Коли за наказом тварини Безлера за український прапор катували і вбивали депутата Рибака, зелена шістка давала йому концерти і підтакувала вбивцям: «ну молодци, на руском говорім, одін нарот!».
У нас люблять порівняння з Ізраїлем. Але в Ізраїлі їхнього примирятеля з ворогом вальнули через рік. До речі — на стадіоні. Ми відрізняємося від найкращих зовсім мало — вибором на стадіоні.
Джон Сміт

Там де я зараз дуже поганий інтернет, тому цей запис оминув мене стороною…
Зроблений він, очевидно, у 2014му році, коли ще НЕ президент Зеленський приїхав до захопленого проросійськими бойовиками Донецьку давати концерт.
Там він, як завжди, наговорив багато дурні, напевно аби гарно виглядати в очах тих, хто ставив йому запитання.
.
От вам фрагмент того діалогу:
«Хтось: Захватили танк!
Хтось: Захватили? Ги-Ги-Ги. А зачем они это сделали?
Хтось: Ну танки ехали на город.
Зеленский: А-а-а! Они защищались?!
Хтось: Не пустить в Славянск.
Зеленский: Молодцы! Ну что, молодцы! Вот видите, народ уже весело ко всему относится!»
.
Вже є Небесна Сотня, вже є захопленим Крим, вже є загиблі в АТО, вже скалічено сотні життів та доль…
«Захопили танк? Молодці» .
Український танк, з українським екіпажем. Цікава доля тих людей. Чи їх взяли в полон? Можливо закатували, а може пощастило і їх відпустили? А може їх і нема вже….
«Захопили? Гі-гі-гі…»
Немає слів…
Може хтось знає долю екіпажу?
Поделиться:
Загрузка...