НОВЕ ЗНИЩЕННЯ МОВИ: «слуги» Зе готують низку законопроектів

109
Депутати від партії Зеленського розпочали новий повномасштабний наступ на Закон про мову.
.
На цьому тижні стало відомо, що низка нардепів від СН підготували законопроекти:
1️⃣ щодо припинення українізації кіно в Україні. Правда абсурдно? В Україні кіно не має бути українською? Така норма повинна діяти з 16 липня 2021 року, проте її намагаються зупинити.
2️⃣ газети і журнали мають бути далі московською. Не зважаючи на те що норма про перехід на українську для преси маю запрацювати з 16 січня 2022 року, її також планують знищити.
3️⃣ щодо мови сайтів, які за задумом слуг Зеленського, повинні також бути російськомовними.
Зокрема, законопроект щодо «відтермвнування» кінопродукції УКРАЇНСЬКОЮ мовою вже зареєстрований головою профільного комітету Nikita Poturaev та Євгенією Кравчук. Номер законопроекту 5554.
А тепер УВАГА: обумовлюється це тим, що у нас КАРАНТИН. Цим законопроектом аспекти переходу на українську зупиняються до завершення карантину. Тобто років мабуть так на 2-3, зважаючи на те яка у нас «боротьба» з коронавірусом.
Тобто, слуги Зеленського намагаються позбавити нас, на 30му році Незалежності — україномовного кіно, україномовної преси, україномовних сайтів, а ще раніше і україномовного обслуговування. Все має бути «русскоє» за версією Слуг народу?
Наскільки розумію, це особиста позиція Зеленського, який дуже хоче, щоб Квартали, серіали та фільми далі виходили російською мовою, щоб швиденько штовхати їх на ринок держави-агресора.
Вигодонабувачем цього знищення мови буде лише один суб‘єкт — це Путін/РФ. Ну і звісно «Квартал» Зеленського.
За останніми даними законопроект 5554 про русифікацію кіновиробництва збираються виносити вже наступного тижня, щоб авральними темпами повернути нас до «русского міра». Це все що треба знати про «патріотизм» Зеленського та «слуг народу».
Андрій Смолій

Зеленський і його партія розпочали найнахабніший за час свого правління наступ на українську мову.
.
Кожен етап запровадження в дію нових положень закону про мову викликав у проросійських політиків істерику і бажання реваншу. Бо з кожним таким етапом Україна стає міцнішою і віддаляється від Росії.
Втім намагання «слуг народу» зірвати перехід на українську мову в освіті і сфері послуг провалилися. Українці не лише не вірять у страшилки про «распятих русскоязичних бабушек», але й підтримують подальше втілення закон про мову.
.
З 16 липня набуває чинності частина 6 статті 23 закону про мову, яка передбачає, що «мовою поширення та демонстрування фільмів в Україні є державна мова» і регламентує виконання цього правила в кінотеатрах, на телебаченні й інтернет-платформах.
.
Для кінотеатрів це практично нічого не змінює, адже фільми там і так демонструються українською.
А от для Зеленського і проросійських олігархів- власників телеканалів – це замах на «святе». Адже серіальчики і фільми в телевізорі мають бути на общєпонятном язикє, а українська мова, цитуючи скандальну продюсерку «1+1» «годится только для комедий».
.
І депутати монобільшості Микита Потураєв і Євгенія Кравчук внесли законопроєкт 5554, яким під приводом ковіду (!) пропонують перенеси вступ у дію цієї норми з 16 липня на «через два місяці після закінчення карантину». Який закінчиться невідомо коли, але точно не цього року і навряд чи наступного.
Реальними ініціаторами цього проєкту є особисто Зеленський, а також проросійські олігархи, з якими він на публіку нібито бореться, а в реальності – разом займається промивкою мізків і русифікацією через олігархічні телеканали. Вже цього вівторка проєкт хочуть форсовано протягнути в порядок денний сесії ВР і ухвалити в турборежимі.
.
Одночасно анонсовано атаку на іншу норму закону. З 1 січня 2022 року всеукраїнські газети й журнали повинні мати україномовну версію, що покладе нарешті край штучному засиллю російськомовної преси. «Слуги» хочуть скасувати і цю норму, бо, мовляв, «додаткова» україномовна версія спричинить збитки для видавців. Насправді україномовна версія має бути головною, а охочі економити можуть не випускати російськомовної версії.
.
Зеленський і його слуги вирішили реалізувати одну з головних цілей москви у гібридній війни проти України – забетонувати русифікацію українського медіапростору.
Кожен, хто голосуватиме за ці антиукраїнські закони, відверто працює на Кремль, якими б байками про «збитки від української мови» це не прикривалося.
Наш обов’язок – зупинити цей нахабний російський реванш.
Поделиться:
Загрузка...