Ні дня без удару в штангу

104

Ще вчора реєстрували фірму дружині, щоб комфортно закупати медтехніку і ліки. А вже сьогодні Плаквеніл (або Гідроксіхлорохін) відправляємо в регіони для – увага!- ЛІКУВАННЯ КОРОНАВІРУСУ.

В той час, як ВООЗ вказує на те, що НЕ ІСНУЄ ліків від коронавірусу, а всі препарати застосовуються ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНО.

Новий міністр охорони здоров’я Степанов вчора повідомив, що в Україні вже затвердили протокол лікування середніх та важких випадків коронавірусу. Хоча всі ліки із того протоколу не мають науково доведеного підтвердження щодо їхньої ефективності і застосовуються експериментально, але по фіг. Головне — відрапортувати.

І такі боти зразу набігли – он только трєтій дєнь в должностє і уже такіє рєзультати!

І додатком до протоколу йде форма інформованої згоди пацієнта на проведення діагностики та лікування згідно із клінічним протоколом медичної допомоги «COVID-19». Будете вмирати — самі все підпишите. І самі будете нести відповідальність за те, на що погодились — це саме так я розумію.

Уляна Супрун пише про те, що «затвердження такого протоколу на рівні країни- дуже небезпечне явище і загалом виглядає як масовий експеримент на українцях». Треба розуміти, що Уляна працює з експертами і добре пропрацьовує теми і месиджі, які транслює. Щоб не в штангу бити, а попадати в ворота.

Тобто, ще раз – новий міністр охорони здоров’я, який закінчив Донецький медичний університет, але не зміг попрацювати в медичній галузі, бо його забрали в Нафтогаз, маючи в руках ресурси і експертів, протягує ліки з недоведеною ефективністю в протокол лікування COVID-19. І повідомляє про це в прямому ефірі на багатомільйонну аудиторію.

Бінго! Світ шукає відповіді на питання, а вони у нас є!

Плаквенілу тепер немає в аптеках, бо ідіоти скупили не лише весь річний запас імбиру. І ті, кому життєво необхідний Плаквеніл, божеволіють від нерозуміння, що робити. До речі, на сторінці в ФБ Максимову вже почали активно про це писати.

Плаквеніл, який подарували Україні в кількості 3 000 упаковок, Степанов відправив в регіони. Подарувала фірма Sanofi в якості — ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНОГО ЛІКУВАННЯ. Плаквеніл, і є дослідження з цього приводу, вбиває вірус. Але дає побічні дії і вони страшні – раптова смерть від зупинки серця, наприклад. Чи сліпота. Тому ці ліки – гра в російську рулетку — пощастить чи не пощастить. І про це вже повно інформації з відкритих джерел. І жодної комунікації з боку чиновників МОЗу.

В медіа розповідають про випадок, коли американська пара накупила Плаквенілу і почала самостійно лікуватися. Чоловік помер, а дружина в реанімації.

Ще раз – ліки можна застосовувати ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНО. Дотримуючись всіх протоколів експериментального лікування і згоди добровольців в клінічних умовах.

Але ж це вже не важливо, правда? Знайшли таки панацею. Читаю пост батька, чиїй дитині конче важливі ці ліки за показами – Elemir Dankanych. Плаквеніл коштував ще недавно 160-200 гривень. На початок карантину – 400-600 гривень. Зараз Інтернет-сайти пропонують від 7 000 до 17 000 гривень. Завозять з Росії, по-тихому. Хоча ліки індійські. Може, в цьому вся загадка використання цього препарату?

Якщо серйозно – все це не смішно.

Степанов написав цілий пост, як тут на нього замовні статті пишуть. Бачу, авторитетні люди з Одеси, яким він дійсно допомагав, матеріально, здебільшого, — застави, меценатство, інші печеньки роздавав, — активно кивають головами: а, так, заказухи на вас пішли. При тому, що коли тих людей життя притискало і ми кидались на поміч, то тоді все було ок, то були не заказухи 

Шановні, а вам в голову не приходило, що це міністерство зараз є топовим в системі державної влади? І те, що людина, яка його очолює, автоматично стає публічно-вразливою і несе досить серйозну відповідальність за все, що відбувається в країні з епідемією! І тому ми всі маємо право на будь які запитання, які виникають у зв’язку з діяльністю чи бездіяльністю міністра. Не хоче питань – нехай діє превентивно і на упередження. Має зранену душу, нехай займеться ікебаною. Але ж розповідати байки про те, що проти нього тут кампанію організовують, ну really!

Фігура планетарного масштабу, блін. Змова масонів

Зоя Казанжи

Поделиться:
Загрузка...