Невтішний підсумок зустрічі Держсекретаря з нашим найвеличнішим

394
Ну і невтішний підсумок зустрічі Держсекретаря з нашим найвеличнішим — той в очі Блінкену та Нуланд розповів, що до його президенства ніяких реформ не було.

А те, що 5 років до «кінця епохі» реформами в Україні якраз опікувалася команда на чолі з Байденом, до якої входили сьогоднішні представники президента США — цьому мега-дипломату було невідомо.
Тобто «чувак» знову зіграв Голобородька, але вже не перед лопоухим електоратом, а перед зубрами світової політики, які прекрасно знають, що було до 2019, і що коїться зараз.
Зокрема з » Нафтогазом», про який Зеленський замість відповіді на питання ВВС щось промукав як корова в руках Савченко.
«Він сказав, що ти хріново працював, Джо», — скаже Блінкен Байдену.
«Краще старайся, а то він тебе звільнить через стадіон, або посадить через на 100% свого прокурора», — додасть Нуланд.
У нас гібрід йуного Лукашенка з пізнім Брєжнєвим, підтримуваний частиною упоротого населення, шановні співгромадяни — і це сьогодні на власні очі побачили американці.
Та всі давно побачили, тільки народу наче повилазило.
Ну, ще 500 днєй, з богом.
З великим оптимізмом сприймаю приїзд до України найвищих топ-посадовців США Ентоні Блінкена та Вікторії Нуланд. Однозначно це великий «плюс» для нашої держави та наших позицій на міжнародній арені.
Проте, найбільшим соромом дня була спільна прес-конференція Зеленського та Блінкена. Точніше соромом були відповіді самого Зеленського.
Жодних чітких відповідей, ганебне уникання відповіді журналістів ВВС щодо записів розмови Єрмака та Джуліані. Про реформи взагалі мовчу. У Зеленського «всі реформи вже проведені», а представники США говорять трохи інакше. А скасовані акредитації для Прямого, 5го чи Букв стали апогеєм «демократичності» теперішньої влади.
.
Оцей весь каламбур Голобородька та квартальщини сьогодні був продемонстрований на весь цивілізований світ. Всі все зрозуміли, але дипломатично промовчали.
На закритій частині Зеленському йомвірно сказали все що треба. І про Коломойського, і про переслідування опозиції, і про знущання над Нафтогазом та законами, і про «мир в очах путіна». Не сумнівайтесь, потрібні акценти були розставлені. Далі вже справа за Зеленським, чи буде він щось робити далі, і чи перейде від пустопорожніх балачок до хоч якогось діла.
.
До речі, знаковою є зустріч Держсекретаря США з Митрополитом Епіфанієм. Не зважаючи на всі перешкоди з боку ОП ця зустріч відбувалась і стала ще одним посилом для влади Зеленського: ми підтримуємо патріотів, а не кремлівських гастролерів, яких толерує влада.
В будь якому разі, приїзд позитивний і є добрим знаком, адже США та адміністрація Байдена підтримує не Зеленського, а Україну. «Зеленські» завтра підуть, а Україна залишиться. Саме таку, Вільну та Незалежну Україну і підтримує цивілізований світ щоб там не робила влада і який цирк би не був влаштований.
Президент Владимир Зеленский заявил, что в вопросе реформ Украина идет только вперед и отката назад нет.

Об этом глава Украинского государства сказал во время пресс-конференции с Блинкеном в Киеве, информирует Укринформ.

«Я не знаю, насколько вы ориентируетесь по поводу того, сколько было до нашей команды сделано и сколько сейчас сделано… Много разных наработок, много важных законов, которых ждала наша страна. Это и закон о водном транспорте, фундаментальный, это и банковский закон — фундаментальная реформа. Много всего сделано, поэтому я не понимаю, что такое откат назад, обычно я иду только вперед», — сказал Зеленский, отвечая на вопросы журналистов.

Он напомнил, что именно после того, как он стал президентом, в Украине начал работать Антикоррупционный суд, воплощается земельная реформа, проходит конкурс на руководителя Специализированной антикоррупционной прокуратуры, происходит перезагрузка Конституционного Суда Украины.


Десь місяць тому відбулася зустріч малопомітна для українських політичних експертів подія.
На Алясці відбулися дводенні переговори американських і китайських дипломатів найвищого рівня. Говорили про майбутні відносини між країнами і роль країн в світі.
.
США на тій зустрічі представляв Блінкен і Салліван (радник Байдена з нацбезпеки).
Так от… зустріч виявилася дуже гострою і дуже прямою, нехарактерною для дипломатів. Настільки, що деякі скандальні моменти зустрічі стали публічними і багато хто з реальних політичних експертів (а не тих дятлів які протирають штани на нащих телеканалах) був здивований таким перебігом.
Десь через день після того в Китай прискакав Лавров.
.
Веду до того, що пан Блінкен — це той чувак, який може говорити жорсткі і неприємні речі і він це продемонстрував на зустрічі з представниками сильної держави.
Очевидно, нічого йому не заважало стримуватись і сьогодні, на зустрічі з нікчемою.
І це теж видно як по реакції Зеленського (точніше її відсутності за цілий день), так по реакції оточення (його теж нема, нема звичного прославляння), так і по тому, що немає жодної конкретики про результати зустрічі, домовленостей, прогресу ітд.
.
Очевидно, Блінкен і не приїжджав домовлятись, а приїжджав з іншою метою.
І не менш очевидно, що шапіто було до цього не готове, вони сподівались, що й далі проканає тактика вішання лапші на вуха. Але тут вона дала збій.
Чи означає це, що слід чекати позитивних змін? — Ні, не означає.
Зараз цю нікчему відкачають, долиють водички в теплу ванну, переконають знову що він найвеличніший лідор ітд. І спробують знову пропетляти між крапельок, бо це природня модель поведінки хробаків.
Тільки от проблема в тому що петляти-то особливо нема куди. Шапіто довело країну до критичного стану, яке шапіто вирішити не зможе. То ж вибір прийдеться робити.
І тут нам не треба забувати про те, який вибір в подібній ситуації зробив янукович.

Поделиться:
Загрузка...