На заводі з виробництва «Оплотів» ВИДЕО

192

Після успішного виробництва партії танків «Оплот» для Таїланду, у Харкові розпочнеться випуск цих унікальних машин для потреб української армії

Про це повідомляє ICTV.

Розробку вперше було продемонстровано 2008 року, а на озброєння вона потрапила 2009-го.

Проте, з початком війни українські зброярі ремонтували Т-64 та Т-80 з так званих танкових цвинтарів, позаяк виробництво «Оплотів» тоді було «нечуваною розкішшю».

Головною якісною відмінністю «Оплота» є унікальний динамічний захист, завдяки якому пробити панцир практично не можливо.

Цілі, яку не міг би знищити Оплот не існує, переконують на заводі, вогонь можна вести 4-ма видами озброєння, зокрема 125-ти міліметровою гарматою.

Танк влучає у мішень на відстані 5 км навіть на ходу. Панорамний прицільний комплекс дозволяє контролювати ситуацію навколо без обертання ствола, тепловізор вираховує ворога на відстані 10 км, а антилазерна система «Варта» збиває приціл ворога.

P.S. БТР-4 – “Буцефалы” массово поступают на вооружение ВСУ

БТР-4, который прекрасно зарекомендовал себя с первых дней противостояния российской агрессии, продолжает поступать на вооружение ВСУ.

Быстрый, прекрасно оснащенный “Буцефал” сразу завоевал любовь украинских военнослужащих, говорится в сюжете “Военного телевидения Украины”.

Сегодня машины, созданные харьковскими оружейниками, поступают в бригады ВСУ. На полигоне Широкий лан 92-я бригада Вооруженных сил испытала БТР-4 водной преградой.

Поделиться:
Загрузка...