На Миколаївщині ввели в експлуатацію завод із переробки томатів компанії Agrofusion

124

Група компаній Agrofusion, найбільший виробник томатної пасти під ТМ «Інагро», запустила на повну виробничу потужність третій завод із переробки томатів «Східний» у Снігурівці (Миколаївська область).

Повідомляє  AgroTimes.

Завод вийшов на проектну потужність, – зазначив президент Agrofusion Сергій Сипко. – Ми інвестували 1 млрд грн. Нас кредитували ЄБРР, ЄІБ. У нас на заводі – обладнання з усього світу. Основні постачальники – Італія, Німеччина, США.

На данном изображении может находиться: небо, трава, мост, на улице и природа

На данном изображении может находиться: небо и на улице

Потужності «Східного» заводу з переробки томатів складають 4 тис. тонн на добу. Його будівництво стартувало в січні 2017 року, а у вересні завод почав переробляти томати в тестовому режимі.

Agrofusion – вертикально інтегрована група компаній з виробництва томатної пасти (ТМ Інагро) в Україні. Заснована у 2007 році бізнесменом Сергієм Сипко. До складу групи входять три заводи з виробництва томатної пасти загальною виробничою потужністю близько 750 тис. тонн томатів за сезон, а також агрогосподарства в Херсонській та Миколаївській областях, які обробляють понад 25 тис. га земель, два тепличних господарства.

У 2017 році компанія розширила потужності і досягла показника 79,4 тис. тонн пасти (64,8 тис. тонн в 2016 році). 70% продукції експортується більш ніж в 35 країн.

На запуску підприємства був присутній президент України Петро Порошенко.

Поделиться:
Загрузка...