Моніка дівка закомплексована

119

Ну те, що Моніка дівка закомплексована й труслива, а від того хамовита і нарвана — не секрет. В сюжеті в Золотому цікаво інше:

1. Моніка приперлася на локацію із двома камерами. А значить ОПа має крупні, середня, загальні — всякі плани для будь-якого монтажу потрібної картинки. Плюс до того був фотоапарат (теж може писати відео).

2. Скандальна розмова писалася ще й на якісний звук — волохату нахлобучку на мікрофон бачили? Це вітрозахист. Для протокольної зйомки? Ой лі?

3. Знаючи, що його знімають і записують, Моніка показово бикує. Для чого це ОПі? Що цікаво, решта учасників теж не звертають уваги на запис. При цьому одна камера прямо виставлена (саме так — виставлена) на азовця, а інша (знаходиться по ліву руку і трохи ззаду азовця) — знімає Моніку. Звідти ж працює і фотоапарат. Оператори знали, що буде груба суперечка? Чи вони завжди стають у «вісімку», як для зйомки інтерв’ю?

4. Чому нашу увагу концентрують саме на цьому епізоді? Ветерани яких підрозділів в Золотому? Частин НГУ (Азов)? Частин ЗСУ? В що може конвертуватися сюжет? Країні продемонструють тих, кого образив Моніка, а потім щодо них будуть силові дії — грунт для «Любить їх, ось вони лідери протесту» готовий? Або, раптом, з’являться аргументи для примирення і хтось когось в чомусь переконає, а країні покажуть — бачте — вождя, вона мудра?

5. Кожна публічна історія, яку роздувала ОПа виявилась дешевою постановкою. Аналізи, відеозвернення, брифінги, поліграф — все липа. Все було використано для якихось цілей ОПи і з метою маніпуляції суспільством. Як використають ситуацію в Золотому?

6. Найкраща брехня, це напівправда. (с) доктор Лайтман. Власне, це переказ Геббельса. Для досягнення потрібного ефекту слід поєднати правду (біла інформація), напівправду (сіра інформація) і брехню (чорна інформація). Що ми маємо? Правду — істерична хамка, яка «по пацанськи» заявляє, що вона «не лох». Правду — передова локація і реальне обурення багатьох ветеранів в країні спробам капітуляції. А тепер замисліться, що в цій мізансцені є «сірою» і «чорною» інформацією?

7. Якісна маніпуляція суспільством тисне на емоції. Те, що тупе ігнорування протестів викличе обурення соцмереж — очевидно. Це вже сталося. В ОПі це знають. Не усі, але ляльководи — знають. Прогнозовано, бикування додасть негативу, тобто викличе емоцію. І от тут стежте за руками — навіщо це їм? Думаєте це в тупу підставилися? Недооцінювати ворога, це велика помилка.

Так що саме відбулося в Золотому?
Що нам хочуть «продати»?

Віталій Гайдукевич

P.S.

Закінчилась чудова жовтнева субота з мінімальним туманом…

А почалась вона у Президента постом, що у всіх вихідний, а в нього робота. І вирішив він поїхати до тих, в кого вихідних нема взагалі. Мало показати, що він в суботу також працює, а треба ще й на цьому наголосити. Але він трохи не доганяє, що Президент — це 24/7/1825 днів роботи для України. Він в суботу в ООС поїхав, з пацанами поговорити, чайку попити.

Та це не самий важкий факап. Може потім зрозуміє, що вихідних у нього не може бути. Він має працювати довше і більше ніж солдат в окопі, і в якого немає вихідних, а є тільки час між змінами на СП.

Найважчий факап — розмова з добровольцями, які живуть зараз в Золотому-4 на випадок відступу нашого батальйону саме 72 бригади Чорних Запорожців. Так от цей факап для обох же сторін розмови — не міг подумати Денис Янтар, що топивши за Зеленського він буде мати таку розмову і в такому місці через півроку після виборів.

Думав Денис, що лиш би не барига Порошенко, а хуже не буде, посміємось.
І тепер, коли він на Ви говорить до Президента, а той питає: « фармализировать со мной, кто, ТИ??».

Я ПРЕЗИДЕНТ ЭТОЙ СТРАНЫ, МНЕ 42-й ГОД, Я НЕ ЛОХ КАКОЙ-ТО!

КАКИЕ АКЦИИ, ЧТО МНЕ ХОТЯТ СКАЗАТЬ ПО КАПИТУЛЯЦИИ?? КТО? ФАМИЛИЮ МНЕ СКАЖИ.

Дійсно, це Президент цієї країни. Дійсно, це Президент, якого обрали 73% виборців. Але, чи дійсно це не людина з комплексом Наполеона??

Як можна зарядити людям, за пожертви яких він міг грати всі ті концерти і корпоративи в Обухові, що хто ви такі, які акції ви там проводили, я тільки чув, що по Україні пройшов дощ, а ні про які акції НІ КАПІТУЛЯЦІЇ не чув??

Так тупо брехати, строїти з себе хазяїна жизні, при цьому показувати, що свій в доску чувак — це вже не акторська гра. Просто Зеленський прямо, по своєму нормальному, народному, заявляє — я нє лох, шо ти мнє тут стрєлкі пєрєводіш. Він так не скаже на міжнародній зустрічі, тому що де він, а де світові лідери. Він відривається в Україні — бо де я Президент, а де народ, охлос…

Також хочу нагадати усім голосувавшим за нього. Ви його вибрати встигли і зробили разом, тоді і встигайте їсти з хлібом всі факапи, бо і до вас дійде. І вже можете не думати. Скоро будете терпіти, бо він не лох, а ми терпіли…

П.С. Згадав, як Порошенко приїздив в Катеринівку, коли 10 бригада пройшла вперед. Забрала клаптик нашої землі назад, до лона. А тепер бачу хама, який віддає цілі села, а в новинах напишуть, що всі хочуть миру…

Сергій Місюра

Як можна признатись, що знаєш про акції, на яких головний лозунг «Путін — Хуйло, Вова — сцикло»?

Треба просто сказати, що я не лох в 42 роки, а по Україні пройшов дощ

Март 2018 года. Населённый пункт Катериновка. Порох на передовой. Без хамства и привокзального слэнга. Благодарил бойцов 10 огшбр за их шаг вперёд. А не умолял сделать шаг назад. Разницу чувствуете?!

Олексій Петров

Поделиться:
Загрузка...