Модель КрАЗ 63221 на котрій створена нова українська САУ «Богдана»

249

Український виробник «Авто КрАЗ» розсекретив дані про військове шасі КрАЗ 63221, яке використовується як платформа для нової 155-мм САУ «Богдана». Передає пресс-служба ПрАТ «Авто КрАЗ».

Повідомляється, що дане шасі було спеціально розроблено для монтажу на вантажну платформу різних видів важкого озброєння та установок спеціального призначення. Повнопривідний автомобіль має колісну формулу 6х6 та чотирьохдверну п’ятимісну кабіну з двома рядами крісел. При цьому особливу увагу приділено захисту екіпажу від ураження стрілецькою зброєю та осколками.

155-мм САУ “Богдана” Фото: Юрій Бірюков

Для комфортного перебування екіпажу в кабіні встановлено система опалення та кондиціонер. Також в ній передбачені місця для розміщення додаткового обладнання: приладів спостереження та нічного бачення, приладів радіаційної та хімічної розвідки й контролю, радіостанції, предметів індивідуального захисту, що возить боєкомплекту (за кількістю місць в кабіні) та особистих речей екіпажу. Машина також оснащується системами електричного обігріву вітрового скла та скел дверей.

КрАЗ 63221 використовує дизельний мотор з віддачею від 380 до 420 к.с. Витрата палива становить 37 літрів на 100 км, а запас ходу – 1200 км. Шасі вантажівки має централізовану систему підкачки шин, що дозволяє легко пересуватися по важкопрохідним ґрунтам. Також автомобіль оснащується лебідкою, пристроєм світломаскування, фільтровентиляційною установкою та системою RunFlat.

Публічна презентація нового українського озброєння відбудеться 24 серпня на столичному параді до Дня незалежності України.

Поделиться:
Загрузка...