Между материковой Украиной и аннексированным Крымом возобновят пассажирские перевозки

59

Между аннексированным Россией Крымом и материковой Украиной возобновят транспортное пассажирское сообщение, сейчас через админграницу украинский государственный транспорт не ездит.

Об этом рассказал министр инфраструктуры Украины Владислав Криклий в интервью «Радио свобода«.

«КПВВ, конечно, мы строим. Сейчас там из-за определенных проблем передали это строительство и заказчиком стала «Укрзализныця«. Они сейчас занимаются этим проектом», — сообщил Криклий.

По его словам, также будет построена сервисная часть, за конкурсы перевозчиков будет в ответе местная власть с участием украинской стороны. Криклий подчеркнул, что КПВВ «Чонгар» и «Каланчак» будут построены вовремя, согласно с задачами, поставленными президентом Украины Владимиром Зеленским.

Напомним, ранее по поручения украинского лидера Владимира Зеленского на административной границе с оккупированным Крымом началось строительство двух новых КПВВ «Чонгар» и «Каланчак».

P.S.

Нова влада розвернула бурхливу діяльність навколо КПВВ, в тому числі й на адмінкордоні з Кримом . Повністю поділяю всі дії щодо облаштування пунктів перетину,покращення там інфраструктури, побуту, збільшення віконечок прикордонників, можливість довозу людей між нашими прикордонниками і до пунктів контролю окупантів. Це дійсно важливі гуманітарні кроки.
Але… у ЗМІ з‘явилися неоднозначні заяви і натяки міністрів нового уряду про можливість відновлення регулярних перевезень до Криму. Наголошую, якщо мова йде про допомогу людям між пунктами контролю- це правильно. Якщо ж влада наважиться пустити маршрутки чи щось інше в окупований Крим- це легітимізація окупаційного режиму, і ці кроки не матимуть нічого спільного з гуманітарною політикою. Ми пустимо маршрутки , потяги, літаки в Крим після його деокупаціі і повного звільненя. Все інше- це підігравання ворогу, легітимізація анексії, визнання , що окупація надовго й що влада з цим змирилася .
«Європейська Солідарність» готує запити до Уряду з проханням надати вичерпну інформацію , що мається на увазі під заявами про можливість відновлення регулярних перевозок з Кримом. Й ми більше не дозволимо монобільшості і Уряду уникати години запитань до КМ. Нагадаю, поки що Україна- це парламентсько- президентська республіка. Уряд має час бігати по ток — шоу і протягом місяцям не знайшов години прийти в ВР і відповісти на запитання депутатів .
РS. Міністр говорить, що журналісти його не так зрозуміли. Й мова йшла про довоз до пункту перетину . Що ж. Для влади важливо навчитися точно і внятно артикулювати свої ініціативи, в один голос. Тоді не буде непорозумінь. А запит ми направимо- щоб отримати чітку відповідь на всяк випадок.

Iryna Gerashchenko

Здається мені, що хтось там в Уряді їпанувся об тополю. З розбігу! На самокаті! Або на лісапеді!

Яке на йух відновлення пасажирських перевезень через кордон з окупованим Кримом? Півостров у нас анексіровали? Розумієте бовдури дилетантського вигляду?! Тобто окупували! Відібрали! Спіз*дили! Може ще воду їм дамо по Північно-Кримському каналу та самі же будемо сплачувати її? Коли у того міністра околовсяческих поїздок стирят телефона, він сподіваюсь не побіжить до копів, щоби повернути вкрадене, а буде рахунок щомісячно поповнювати! Ну крадіям же треба якось-то користуватись вкраденим телефоном! Ні? А чого?

Господи! Ти мене зараз чуеш! Вразуми їбанашек, будь ласка!

Upd. Всё, расходимся! Министр сказал, шо его не так поняли! Что-то много в последнее время у нас недопонимания появилось!

Олексій Петров

Поделиться:
Загрузка...