Мешканці Москви скаржаться на жахливий сморід, схожий на «квашену капусту»

131

У середмісті Москви відчувається сильний неприємний запах, схожий на запах сірководню

Про це з посиланням на очевидців повідомляє РБК.

«Я зараз мало не задихнувся: очі болять, але промивати не став — раптом гірше буде. Відкрити вікно не можу, позаяк сморід жахливий — тхне сильно скислою капустою, мабуть, сірководень або щось схоже. Газом смердить і на «Бауманській», і на «Кольоровому бульварі», а на «Маяковській» вже немає», — розповів адміністратор одного з Telegram-каналів на ім’я груп Олексій Сочнев, в якому з’явилося повідомлення про запах сірководню в центрі міста.

Окрім того, від станції метро «Пролетарська» до «Кожуховського» «відчувався густий запах, або як трупний — від якоїсь тварини, або як кістка горить», повідомив очевидець Микола. За його словами, запах доносився «з боку м’ясокомбінату на Волгоградському проспекті».

Кореспондент агенції, минаючи на Москвоському центральному кільці (МЦК) близько 15:00 станцію «Дубровка» відчув у вагоні поїзда різкий запах сміття, який вивітрився приблизно до станції «Площа Гагаріна».

При цьому Департамент природокористування російської столиці в своєму повідомленні інформацію про викид небезпечного газу не підтвердив.

P.S. 

Как говорил писатель Бабель, дела достигли того состояния, когда нет необходимости шутить, надо просто следить за новостями. Это он про события 1918 года писал. А вот что сообщает ТАСС в наши дни.

Позавчера: Национальный лидер заявил о намерении выдвинуть свою кандидатуру на новый президентский срок.

Сегодня: Экологическая катастрофа в Москве: в столице невыносимо пахнет «тухлятиной». Один из жителей заявил: «Я сейчас чуть не задохнулся: глаза болят, но промывать не стал — вдруг хуже будет. Открыть окно не могу, так как вонь ужасная».

Такое ощущение, что Телеграфное агентство советского союза занимается троллингом «национального лидера». Но удивляет другое: как медленно распространяется запах по столице. Видимо, от холодной погоды.

И да, Бабель плохо кончил. Его расстреляли в 1940 году коллеги национального лидера.

Сергей Талк

 

Поделиться:
Загрузка...