Мэр Бондаренко — Зеленскому: Черкассы будут оказывать сопротивление и готовы объединить Украину

62

Мэр Черкасс Анатолий Бондаренко предупредил президента Украины Владимира Зеленского, что город будет оказывать сопротивление в случае преследования за решение смягчить карантин.

Об этом Бондаренко заявил в видеообращении в Facebook.

«Черкассы будут оказывать сопротивление, запомните, господин президент. Если нужно будет объединить Украину, мы объединим Украину», — заявил он.

Мэр подчеркнул, что Зеленский именно в Черкассах заявил о своем намерении идти в президенты.

«Мы готовы, но только после ваших однопартийцев», — сказал Бондаренко, указав, что от главы государства ждал равного отношения ко всем, в том числе к «слугам народа» — «кнопкодавам», однопартийцам-бизнесменам, нарушающим требования карантина.

Напомним, исполком Черкасского горсовета принял решение смягчить карантинные меры в городе с 1 мая. По данному факту полиция открыла дело, а глава МВД Арсен Аваков пригрозил ответственностью мэру Черкасс Анатолию Бондаренко.

Городской голова, в свою очередь, заявил, что его не пугают уголовные производства, которые были открыты из-за решения о смягчения карантина. Президент Владимир Зеленский заявил, что смягчение карантинных мероприятий в Черкассах раньше 11 мая – это попытка заработать политические рейтинги ценой жизни и здоровья жителей города.

P.S.

Через добу після заяви мера Черкас про відкриття ринків та літніх майданчиків ресторанів Зеленський згадав, шо він президент та записав відео.

“Окремий полум’яний привіт особисто від президента, МВС і СБУ я хочу передати меру міста Черкаси, який разом з міською радою втратили календар і збиралися пом’якшувати карантинні заходи раніше 11 травня. Це спроба заробити політичний рейтинг ціною життя і здоров’я жителів міста. Це буде мати відповідні юридичні наслідки”, – заявив Зеленський.

Не буде.

Ви обісретеся всі разом. Як завжди.

Як з Оманом.

Як зі справою Шеремета.

Як з Мрією та Епіцентром.

Як з Епіцентром де нема ніякої дистанції та натовп.

Як зі своїми жалюгідними намаганнями штрафувати за прогулянки в парках. Я сьогодні гуляла. Ті, хто повинен штрафувати — соромливо ховають погляд та йдуть повз. Тому що рядова поліція не готова вигрібати за тупі накази влади.

Бо Велюр.

Бо Сокар та Макдональдс продає каву, а маленькі кав’ярні змушені закритися, багато хто назавжди.

Бо маски та захисні костюми від волонтерів, бізнеса та Порошенка, а не за гроші платників податків з бюджету.

Бо ви клоуни, які не завжди здатні написати без помилок повідомлення для ЗМІ.

І головне — ви взагалі не зрозуміли, шо люди карантин вже завершили.

Їм не потрібен ваш дозвіл.

А після скотства з заробітчанами — не потрібні і ви.

Тому що — дивися пункти вище.

Люди пішли до місцевих лідерів — мерів та розумних мажоритарників.

В яких ви забрали гроші та децентралізацію.

Восени вас врятує тільки, якщо мери, на яких ви зараз відкриваєте справи підуть на вибори під зеленим брендом. Але вони не підуть.

P.S. Скажіть Зеленському, шо там вже багато міст відкривають багато чого. Хай пише відео для кожного села.

Катерина Рошук

Заступник Єрмака та соратник Зеленського спілкується з мером Черкас. Опустимо те, що він хамло та ватник. Цівить інше — вони в «кварталі» так демократію уявляють?

Баба і кіт

Оленка Українка:
За версією «95-квартала» Ющенко — «сеньйор Голодомор». Підкажіть, будь ласка, хто такий «кретин карантин» і «відосік гундосік”?

Поделиться:
Загрузка...