Матрос 503-го ОБМП Артур Голуб погиб 12 сентября от ракеты россиян

54

Сегодня, 12 сентября, в зоне проведения операции Объединенных сил от осколочных ранений, полученных в результате попадания противотанковой управляемой ракеты в грузовик ВСУ, погиб матрос 503-го ОБМП Артур Голуб.

Об этом говорится на facebook-странице 503-го отдельного батальона морской пехоты.

«Сегодня враждебная нечисть унесла жизни нашего собрата, попав противотанковой управляемой ракетой в грузовик, которым он управлял. Погиб матрос Артур Голуб с Житомирщины, ему было всего 27 лет. Брат, твоя военная семья обещает — уроды обязательно поплатятся за твою жизнь своими! Покойся с миром», — отмечается в сообщении.

О дате и времени прощания будет сообщено дополнительно.

Матрос 503-го ОБМП Артур Голуб погиб 12 сентября в зоне ООС 01
Матрос 503-го ОБМП Артур Голуб погиб 12 сентября в зоне ООС 02
Матрос 503-го ОБМП Артур Голуб погиб 12 сентября в зоне ООС 03
Матрос 503-го ОБМП Артур Голуб погиб 12 сентября в зоне ООС 04

P.S.

Нинішнє загострення на Донбасі можна назвати традиційним. Щорічно у вересні російські окупаційні війська збільшують інтенсивність обстрілів, приурочивши їх до початку політичного сезону в Україні.

Країна-агресор застосовує важке озброєння, але українська армія обмежена в плані вогню у відповідь. Проти артилерії ЗСУ можуть застосовувати тільки скромні «чергові засоби». Таку думку висловив військовий експерт Олег Жданов.

Донбас розігрівають, щоб натиснути на Раду

Усе дуже просто. Почалася сесія Верховної Ради, і Росія вкотре нагадує про себе. Ціною втрат наших солдатів нам нагадують про те, що час виконувати «Мінськ», що час ухвалювати закони, прописані там у трактуванні РФ.

Це абсолютно очікувано. Якщо ви подивитесь, то щороку вересень на фронті для нас стає трагічним. Або дні напередодні вересня. Звідси й загострення.

Зверніть увагу, що всі загострення на Донбасі пов’язані з політичними подіями. До того ж нашими, українськими, внутрішніми.

Але масштабного наступу очікувати не варто.

У відповідь на мінометний вогонь ЗСУ можуть стріляти з кулемета

Ситуація з вогнем у відповідь у наших ЗСУ плачевна. Заступник міністра оборони Ганна Маляр сказала ключову фразу, що у відповідь вогонь відкривається черговими засобами.

Що таке чергові засоби? Це ті, які перебувають у першій лінії і чергують. А там у нас, крім стрілецької зброї, більше нічого. Снайперів ми прибрали за наказом президента.

Коли йде мінометний або артилерійський обстріл, у них є право відкрити вогонь із чергових засобів, тобто з чергового кулемета або штатного озброєння, яке є у чергового розрахунку.

Решту звідти прибрано. Ми ж дуже суворо дотримуємося Мінських домовленостей.

Нам слід було хоча б захищати себе. Чому ми не можемо застосовувати великий калібр? Адже ми могли застосовувати його попередні п’ять років. У нас було прописано, що для збереження життя військовослужбовців і мирного населення ми відкриваємо вогонь для придушення вогневих засобів противника. Якщо противник виводить артилерію, звичайно, треба теж виводити артилерію і вести контрбатарейну боротьбу. Тому що по-іншому ви гаубиці не заткнете.

Вони будуть поливати вас вогнем із дистанції 10-15 кілометрів, прицільно, тому що над нашою позицією буде висіти безпілотник. А коли у вас наказ не вести розвідку в сторону противника, про які контрзаходи можна говорити?

Ми ж бачимо, коли самохідки виходять на позицію. Ми ж бачимо, коли мінометний розрахунок йде на позицію. То чому не відкрити вогонь на випередження? Кілька разів відкрили б такий вогонь і ніхто б нікуди не виходив. Вони б розуміли, що ми за ними чітко слідкуємо, і будь-який їхній рух веде до їхнього знищення.

Це збройний конфлікт, це війна. Її не можна вести по-іншому. Скільки б ви не підставляли щік, коли вам вдарили по одній, вас будуть бити, допоки не вб’ють. Правила війни ніхто не скасовував.

Загострення на Донбасі – спосіб тиску на парламент України.

Переселенці з Донбасу «проголосують» за партію Путіна

Вибори в Держдуму – це їхня внутрішня справа. Але РФ використовує окуповані території – Крим і Донбас – для фальсифікації виборів, для отримання максимально великої кількості мандатів у самій Держдумі.

Ніхто не знає точної кількості виданих російських паспортів, крім МВС Росії. Вони будуть маніпулювати цією цифрою. Донбас – це взагалі територія, що не контрольована ніким. Вони можуть написати будь-яку цифру в межах того населення, яке проживало там ще до війни.

По суті, вони можуть записати в списки виборців, наприклад, переселенців із Донбасу. Вважайте, що у них в запасі щонайменше 1,5 мільйона бюлетенів, які вони фіктивно можуть записати на користь «Єдиної Росії».

Поделиться:
Загрузка...