Кто в Украине жил — тот в цирке не смеется

140

В’ячеслав Богуслаєв — беззмінний керівник компанії «Мотор Січ», безпартійний, якого до цього 4 рази обирали на його «рідному» 77 виборчому окрузі в Запорізькій області, програв кандидату від партії «Слуга народу» Сергію Штепі.

Про Богуслаєва, можна багато чого поганого сказати, але все ж думаю, своїм районом він займався й «підгодовував» його майже 20 років. Крім того, хоч він і древній представник «совка», його підприємство (входить в п’ятірку світових двигунобудівних компаній і намагається створити програму з виробництва українських вертольотів) на якому працює 27 тисяч осіб (!) і яке особливо багато втратило від розриву торгівлі з РФ, навіть зараз працює в плюс (за українськими мірками воно просто нереально успішне).

Так у 2018 році чистий дохід МС склав 12,2 млрд гривень, а чистий прибуток — 1,25 млрд гривень. Та й інтереси своєї компанії він захищає по дорослому, хоч і не патріотично.

Замість нього, виборці вирішили вибрати ймовірно більш просунутого кандидата. Так хто ж такий цей Сергій Штепа, чим він відомий і що може дати своїм виборцям по округу?

Сергій Штепа народився 30 квітня 1990 року в Запоріжжі, освіта вища, тимчасово НЕ ПРАЦЮЄ (ЛІЛ), безпартійній, проживає в місті Запоріжжі. Як стало відомо 29-річний Штепа підробляє … весільним фотографом. От такий от прогресивний вибір)))

В принципі «козака» Гаврилюка свого часу вибрали просто за те, що його беркута облили холодною водою і це показали по тєліку. Тому це не перший приклад, як незрозумілий і нікому не відомий «спеціаліст» стає одним невеликої групи людей, які рулять 40 мільйонною воюючою країною.

Але все ж сам по собі вибір запорізьких мажоритарників між одним і другим особисто мене вражає)

П.С. Там по посиланнях можна ще й передвиборні програми почитати, ну кому хочеться посміятися.

Національний інформаційний портал «Тиск»

Поделиться:
Загрузка...