КАНДИДАТ В МІНІСТРИ З «ІРОКЕЗОМ»

135
Мережею пронеслася новина, що кандидатом у міністри оборони України розглядають нинішнього голову «Укроборонпрому» Юрія Гусєва.
.
Сміятися закортіло зразу, бо Гусєв – це як раз та сама особа, яка нам пообіцяла український «Ірокез» до дня Незалежності. Ніхто так і не пояснив навіщо України вертоліт часів В’єтнамської війни, знятий в США з виробництва у 1987 році? Проте – Гусєв наполягав на своєму, незважаючи на те, що зі спростуванням виступила американська компанія Bell.
Ви як – ескадрилью українських «Ірокезів» на параді в День Незалежності бачили? І я не бачив. І не міг побачити. Бо ніякого виробництва – нема.
Ця історія, по-хорошому мусить зацікавити прокуратуру. Бо бажано перевірити, чи не були виділені під «розгортання виробництва» державні кошти, і як ті кошти були витрачені? Бо аж надто нагадує ця історія іншу – як міністр охорони здоров’я Степанов ледь не угробив вітчизняних виробників, коли розірвав вже укладені контракти на виробництво костюмів біозахисту і закупив костюми у Китаї. Виключно через турботу про пересічних українців, бо мовляв китайські костюми відповідали якомусь супер-пупер європейському регламенту. Результат. Китайські костюми прийшли з запізненням, не в повному обсязі і не відповідали навіть регламентам з контрактів які розірвав Степанов. Україні з китайцями ще судитися довелося.
Костюми лікарням постачав Фонд Петра Порошенка, а українські виробники ледь не угроблені Степановим, продають костюми біозахисту по всій Європі. І так, ця витівка Степанова українську прокуратуру не цікавить от взагалі ніяк. Це ж вам не директор «Кузні на Рибальському» і не генерал Павловський?
Чи є підстави підозрювати Гусєва у махінаціях? Так, є. Видання «Цензор» опублікувало інформацію, що в часи коли Юрій Гусєв очолював тендерний комітет Міністерства оборони, там благополучно випарувалися 15,8 мільйонів грн. на паливних контрактах. Тоді прокурор звернувся до суду, з клопотанням про допуск його до документів що містили державну таємницю. Ішлося про те, що низка осіб отримували неправомірну вигоду з надання переваг у перемогах, простіше кажучи – відкати. У справі фігурували голова Ради волонтерів при МО та Миколаївський обласний благодійний фонд «Регіональний Фонд Благочестя».
Сенсація! Фонд «Регіональний фонд Благочестя» напряму був зв’язаний з нинішнім головою фракції «Слуга народу» у ВР Давидом Арахамією, який у той час займав посаду голови Ради волонтерів при МО. Але. Арахамія нічого не зміг би зробити без сприяння голови тендерного комітету МО Юрія Гусєва.
Справу тоді зам’яли. Як пише «Цензор» — аби не дискредитувати весь волонтерський рух. Очевидно, скандал вийшов би настільки гучний, що Скабеєва на РосТБ смакувала б кожну його деталь. Проте. Прокурору в його клопотання відмовили, але Гусєв і Арахамія були з МО тоді викинуті і не наближалися до нього аж до перемоги Зеленського на виборах. Тепер зрозуміло чому вони так натхненно побігли до зелених. І от тепер Юрія Гусєва просувають у Міністри оборони.
Очевидно, він там розгорнеться! Будуть нам і українські «Ірокези», і українські «Аерокобри», і «Тигри» з «Пантерами»… А чого дрібнити? Ні, я ніяк не шанувальник чинного міністра Тарана, міністри оборони для мене взагалі поділяються на два типи: «Степан Полторак і набагато гірше». Проте.
Владу не цікавить хто і як загнав за кордон маски, в той час коли весь світ волав про наближення пандемії. Владу не цікавить як гроші, виділені на боротьбу з КОВІД зарили в будівництво шляхів за цінами добряче вищими ніж за Порошенка. Владу не цікавить весь набір вихилясів міністра Степанова, завдяки яким Україна точно в’їде цієї осені в новий локдаун – на відміну від європейських сусідів. Водночас влада знову й знову шпетить чиновників часів Порошенка.
А в міністри оборони просувають особу з аж явним корупційним душком. Всіх все влаштовує?
Поделиться:
Загрузка...