«Інвестняні» Зеленського не спрацювали

273
З 2014-го по 2019-й країну заливали мільярдними інвестиціями з-за кордону. Приток іноземних інвестицій досягав 3-6 мільярдів доларів.
І тільки но до влади потрапив Зеленський (випадково) інвестори призупинились, а потім зрозуміли, що краще забиратися з України і вкладати кошти деінде. В 2020 році, вперше за 5 років, було зафіксовано відтік іноземних інвестицій з нашої держави в розмірі майже 1 мільярд доларів.
Бо Зеленський дозволив розставити на державні посади різних коміків, фріків, спортсменів та лобістів олігархів, які почали знищувати Україну. Ми стаємо свідками краху економіки і державності.
Це очікувано. Ручний прем’єр президента – Денис Шмигаль постійно демонструє відразу до європейських партнерів та інвесторів, коли вони вказують на глибокі проблеми в економіці. Останньою краплею для них стала боргова криза в секторі відновлюваної енергетики.
Нагадаю, що саме у 2020 році влада спочатку шантажувала інвесторів боргами за зелену енергію, а потім відмовляється від зобов’язань виплатити 22 мільярди гривень боргу. Заплатили ж лише 4,5 мільярдів.
Ну не можуть інвестори зрозуміти, як влада говорить про європейські цінності, хоча насправді робить все проти розвитку чистої енергетики. Влада йде в напрямку на знищення свого народу.
Ось така реальна, а не показова, політика у головного «слуги народу» Володимира Зеленського.
Поделиться:
Загрузка...