ІМЕНЕМ РНБО!..

4 506
Чинна влада, схоже, мислить серіалами. Владою вона стала завдяки серіалу «Слуга народу», дотичним до реальності так само, як морська свинка до моря. Нині щоп’ятниці нам демонструють серіал «РНБО всемогутня». Щойно нам повідомили про санкції проти зразу десяти українських «топ-контрабандистів». Чому я взяв цей термін в лапки? Читайте далі.

Я давно хочу запропонувати урядові дивовижне джерело економії бюджетних статків. Треба ліквідувати прокуратуру, СБУ, ДБР, НАБУ, САП… Поліцію ліквідовувати не можна – Арсен Борисович мусить бути потужним міністром. А все інше – взагалі не потрібно, разом із судами. Навіщо весь цей мотлох коли в нас існує всесильне РНБО?
Навіщо розслідувати справу, якщо «вийдіть на вулицю і запитайте чи він злочинець?» — цитую президента Зеленського? Навіщо суди, якщо існує монарше президентське повеління? Якщо РНБО перебрала на себе функції і силовиків, і суду – на чорта нам силовики і суд?
Ну толку з них? Минає другий місяць як РНБО впровадила санкції проти каналів Медведчука-Козака за статтею про фінансування тероризму – жодному Медведчуку не оголошено навіть підозри. ДБР повідомила що розслідує справу проти Медведчука-Козака за звинуваченням в державній зраді. Медведчук від того спати гірше не став – бо порушити справу і виграти її в суді, речі принципово різні. Є звісно ще всемогутнє РНБО… Але РНБО Ммедведчук і Козак дивним чином не бояться.
Бо якщо розглядати ці санкції не очима захопленого шанувальника ЗЕ, а людини здатної мислити критично, відкриваються десятки деталей, що перекидають картину догори дригом. «Труба Медведчука»? Так вона офіційно належить не Медведчуку, а білорусам. Заправки «Глуско»? Її менеджмент заперечує зв’язок з Медведчуком, і жоден суд не довів протилежного. Єдине що пов’язує ці об’єкти з Медведчуком це журналістські «розслідування» — того самого штибу, що й «свинарчуки» ім. Бігуса. Фірми Медведчука? Зі 100 фірм перелічених ним в декларації, санкції впроваджені проти двох. Все. Крапка. Тим часом «Фокус» фіксує у Медведчука вибухове зростання статків.
З контрабандистами справа не краща. В списку оголошеному РНБО відсутні такі відомі персонажі як Сергій Бадяк, Віталій Булюк, Сергій Тригубенко, Вадим Слюсарев, Ігор Кривецький та особистий друг Зеленського Ілля Павлюк. Докази проти них ти самі що й проти всіх інших фігурантів санкцій – журналістські «розслідування». Проте, їх РНБО не чіпає. Як називалося таке від роду віку? Правильно – переділ ринку. Штучний. Руками держави.
Схожа ситуація з компаніями проти яких впроваджені санкції. Я вже писав, як дивним чином у списку компаній дотичних до використання надр опинилася фірма «Геофорс», що не має жодних справ з надрами, натомість колись належала рідні Юлії Тимошенко. Парадокс – ОПЗЖ не влаштовує протестів проти свавілля і тиску на «свободу слова». Самі підсанкційні компанії не подають в суд на державу Україна – лише кілка з них ліниво щось доводять в українських судах.
Знову таки писав. Дії РНБО для всіх цих компаній – дивовижна нагода порахувати збитки, а потім виставити проти України позов у міжнародних арбітражах. І відсудити у держави Україна мільярди наших з вами бюджетних доларів. Почин вже покладений – китайські інвестори «Мотор Січі» через суд намагаються стягнути з України 3,5 мільярдів відшкодування, доводячи що акції підприємства у них просто відібрали в стилі більшовиків Троцького. Після всіх викрутасів української влади – довести це їм буде не важко.
Серіал «Слуга народу» був гарненькою казочкою за допомогою якої головою держави зробили некомпетентного дилетанта. Нині історія повторюється. Поки народу згодовують серіал «РНБО всемогутня» Україну тягнуть в жахливу боргову пастку. Але суспільство того не бачить і не чує. Суспільство дивиться серіал.
1. Із Зеленського міг би вийти прекрасний Уго Чавес: та ж тупість і безграмотність, те ж абсолютне презирство до закону й диктаторські замашки, та ж театральність і спраглість народної любові, та ж самозакоханість і брехливість. От тільки нафти (по 120) у Янелоха немає. Тож, ані кістки з панського столу охлосові кидати не може, ані генералів гуртом купувати. Тому — мимо.
2. Сотні раз повторюю, що головна наша біда — відсутність інституцій. Від державних до професійних. Інакше я уявити собі не можу, щоб жоден правоохоронний орган чи організоване професійне співтовариство юридичної галузі (адвокатське, суддівське чи інше) не зреагували на абсолютно неконституційні позасудові розправи під назвою «санкції», котрими останній час наш недо-Уго промишляє.
3. Ніколи не слід вважати, що оця санкційна активність має винятково піарне спрямування. Наприклад, закриття каналів Медведчука тупо прибрало з медіа-поля більшу частину електронних ЗМІ з числа опозиційних, тобто, тих, котрі наважувалися критикувати Зеленського.
А з митницею взагалі цікаво. Адже двоє найвпливовіших політично й інтегрованих у владу контрабандистів — Павлюк та Слєсарев — у списки підсанкційних очікувано не потрапили. І тепер нескладно зрозуміти, на чию користь зачищають контрабандну галузь і в чиї кишені направлять багатомільярдні потоки. Якщо Зеленському-Єрмаку це вдасться, безумовно.
Ну, а якщо ні, то просто додатковий раз «обілетять» попередніх схематозників. Мимо грошей у будь-якому варіанті не влучать
Pilat:
Юля талановита дівчина, трішки внесла родзинок до цієї сірої буденності з якої «нада валіть».
Депутатка-волонтер Михайлова Аліна Арутюнівна так яскраво надепутатила, набюджетила та соціально-економічно розвинулась, що вже прикупила собі квартиру. В елітному будиночку на Дружби Народів в Києві. За 255 000$.
я звісно не експерт, але:
Є ще десь в світі країна, яка вводить санкції проти своїх же громадян, які знаходяться всередині країни? І більше нічого з ними не робить?
Чи є десь країна, яка ввела санкції проти громадянина за фінансування тероризму, а він у неї в парламенті сидить і за закони голосує?
Oleh Yermokhin:
Скоро взагалі карний кодекс відмінять. Вбив когось, на тобі санкції. Гуляй, рваніна!
Yes! Dopeless:
За інформацією з закритих джерел, протягом наступного тижня будуть введні санкції проти ТОП-3 українських серійних вбивць. Болючим ударом стане заборона усім магазинам продавати їм сокири, бензопили та мачете усіх форм та розмірів.
Дмитрий:
Суббота. 20341 украинец заражен при бездействии Зевласти. 396 убито Зеленскам. Всего официально за год бурьбы Зеленскага с Ковид убито 34075 человек. Свидетели Иловайского котла скорее всего умерли.
Гросмейстер Бендера:
Украерорух завершив рік з 1,5-мільярдними збитками. З них 1.3 млрд грн заборгованість МАУ, тобто Бєні. Попробував би Рошен не заплатити 1.3 млрд грн, а Бєні можна, він хороший.
Дмитрий:
Изобретатель Кравчуки.
Война на Домбассе может перерасти в третью мировую войну.
Та бл..!!! Третья мировая уже семь лет идёт!
Поделиться:
Загрузка...