Игорь Валерьевич Коломойский не попадёт в список олигархов

131
Я ознакомился с законопроектом «Про олигархов». Во-первых, олигархам можно спокойно выдохнуть. Этот закон не про них, а про медиа-рейдерство и про теневое введение цензуры.
Во-вторых, под действие этого законопроекта попадают все владельцы или бенефициары активов стоимостью более миллиона прожиточных минимумов. В общем, есть у вас 84 млн.$ в активах и медиа, а так же контакты с политическими партиями, то вы олигарх. Это значит, что таких людей у нас будет несколько сотен. Например, купивший недавно «Украинскую правду» Томаш Фиала обладает такими активами, близок к «Голосу» и в его портфеле инвестиций есть СМИ. Значит на него этот закон будет распространяться. А, допустим, Игорь Валерьевич Коломойский не попадёт в список олигархов. Потому что активов на такую сумму у него нет. По факту он ничем не владеет. И те, кто писали этот бредовый законопроект, знали об этом. Отсюда третий вывод. Этот законопроект писали в Украине. Писали для того, чтоб обилетить тех, кто не захочет клеймо олигарха и кто готов заплатить за это. И четвёртое, этот законопроект выписан в интересах новых младоолигархов, которые выросли на «Великом крадівництві», контрабанде и госзакупках последних двух лет. Деньги и депутаты у них уже есть, а вот своих медиа пока нет. Вот и решили прибарахлиться. К выборам.
Да, такой циничной попытки обогатиться за счёт олигархов и просто богатых украинцев не было даже у Януковича. Эти «новые лица» смогли переплюнуть всех. Я считаю, что с олигархами надо и можно бороться с помощью антикоррупционных органов, правоохранителей и с помощью АМКУ. Но не допустимо пытаться имитировать борьбу с олигархами, обогащаться на этой псевдоборьбе и пытаться насаждать цензуру. А новый законопроект направлен именно на это. И поддержит его лишь прислуга Зеленского. Такие репутационные банкроты, как Лещенко или Арестович. Ведь им же надо подкармливаться из корыта, которое через этот законопроект хочет наполнить власть. Но что от этой имитации украинцам? Видимо, ничего хорошего пока не предвидится.
Сьогодні сталась подія, яка перевернула докорінно мій світогляд, який вже ніколи не буде таким як раніше.
Дякувати Володимиру, батьку нашому, зелені турбореформісти придумали «закон» про олігархів. Де визначили що олігархом є той хто бере участь в політичному житті, має значний бізнес і значний вплив на медіа.
Я завжди думав, що олігархом є той, хто володіє монопольним становищем на ринку, особливо у випадку якщо цього монопольного положення олігарх добився за рахунок державних монополій.
То ж я завжди думав, що завданням справедливої влади є розслідувати те яким чином державні монополії (видобувні підприємства, підприємства енергетики, інші підприємства які мали б бути в держави) опинились в руках Пінчука, Коломийського, Ахметова ітд.
Думав що під час «аудиту держави» ініційованим Володимиром Олександровичем Зеленським, який тривав весь 2019 рік, він і його орли зможуть розібратися в цьому питанні.
А ще я думав, що Володимир Олександрович мав би розуміти натяки США і змусити відповісти свого подєльніка-олігарха, який причетний до розкрадання банку і іншого грабунку в розмірі 200 мільярдів +.
Але ні.
Замість цього всього нам пропонують закон, за яким єдиним олігархом в Україні є Андрюша Садовий. Я завжди знав що Андрюша це ще той олігарх, але щоб єдиний… Хіба за це він боровся?
Ну бо ж Пінчук, Коломойський та інші не займаються політичною діяльністю. А фінансування гівнопартій не щітається. Тут вам будь-який функціонер Голосу розкаже.
На Порошенка цей закон теж не натягнеш. Бо бізнесу в нього нема. А траст Ротшильдів — це власність Ротшильдів. І то вже проблеми недоумків які пишуть закони і не знають означень, понять, суті.
То ж лишається Садовий.
Чого не зробить нікчемний клоун для того щоб замість посадки подєльніка-олігарха його відмазати і вдарити по Порошенку замість нього… але чому від цього має страждати Садовий?
Mason Lemberg
На мій погляд олігархи — ті, хто використовує вплив на владу, щоб збагатитися. І вплив цей може бути не лише через ЗМІ, а менш благородно — звичайне бабло в конверті. По 25 тисяч доларів продажному нардепу на рило і, наприклад, пара сот мільйонів президенту в офшор.
Іншими словами, якщо крупний бізнес побудований на грошах з державного бюджету, або природніх монополіях — це олігарх.
А те, що запропонував Мінюст до реальних олігархів не має відношення.
Ілюстрація в тему, виборчу кампанію Зеленського оплачував не він, а олігархи. Звичайно ж просто так 🙂 від щирості серця! Ну він їм просто сподобався…
Для боротьби з таким підкупом жодних додаткових законів не потрібно. Виконували б той Кримінальний кодекс, який вже є.
Поделиться:
Загрузка...