Гречка по 12 гривен за килограмм, сало — за 50. Говядина — 50-70 грн, но можно купить и за 20, — «слуга народа» Тищенко о своих покупках на Бессарабском рынке в Киеве

124

«Слуга народа» Николай Тищенко не заметил повышения цен на продукты и озвучил цену продуктов, которые он обычно покупает на Бессарабском рынке в центре Киева.

О своих закупках Тищенко рассказал в кулуарах парламента.

По словам нардепа, на Бессарабском рынке, который считается одним из самых дорогих рынков Киева, он покупал гречку по 12 и 28 гривен за килограмм. Там же по его словам можно купить сало по 50 гривен за один килограмм и говядина — за 50-70 гривен. 

P.S.

Ні, вони таки не з планети Земля. Причому всі — від Зеленського і до Тищенка. Перший вважає, що його всі люблять, а другий називає ціни, які були ще за Порошенка!
Микола Тищенко і досі вважає, що на найдорожчому ринку Києва ціни є такими:
Сало коштує 50 грн/кг, хоч насправді воно по 200 грн у дешевшому магазині;
Яловичина також 50 грн/кг, хоч насправді вона по 240 грн і то ще треба таку знайти;
Гречка по 12 грн/кг, хоч насправді вона по 50 грн.
Одним словом зажрались наші слуги, бо на ціни просто не звертають уваги, що й зрозуміло, якщо вони отримують по 25 000 дол в конвертах на місяць.
Зелені здатні лише на тупу хуцпу. Продаж повітря і «івашек надо дурачіть». А тому в день початку аукціонів на злочинну закупку електроенергії з Росії і Білорусі, що і є справжнім наповненням бюджету окупанта, івашкам (миколам) кидають чергову мульку про Рошен.
Падіння зеленського вже не зупинити. Але наше завдання, щоб він впав не у пекло (принаймні не одразу) від кулі отого охоронця Коломойського, що постійно маячить в Вовіка за спиною, а в наші руки, до нашого слідчого і прокурора, якому він розкаже все про мафіозне коло коломойських-пінчуків, що нині грабує Україну.
Реагувати на приманку від злодюжки, якою він водить перед нашим носом, а іншою рукою лізе в твою кишеню, не треба. Треба бити злодюжку в п’ятак. Щойно вони спробують реально відібрати в нас останні якісні торти, маємо зібрати Майдан і зробити їм остаточне прощавай.
А от потім зробити реформи і в першу чергу реформу освіти наших дітей. Бо в 1917 ось ці Владлєни першим ділом відмінили логіку у школах і розуміння товарно-грошових відносин. І тому після совкової системи освіти люди виходять покаліченими ідіотами і рабами, яким заходять будь-які подібні маніпуляції від зеленої хуцпи. А людина з нормальним розумінням товарно-грошових відносин знає, що продаж бус і дзеркал папуасам хоч під час війни, хоч не під час війни, це твоя вигода. А от купівля під час війни у папуасів електроенергії — це злочин, за який покупець має бути повішений. Прямо на паркані отієї дачі, куди клоун обіцяв переселити діток.
Поделиться:
Загрузка...