Гетьманцев заявив, що народ став жити краще

48
Вчора на ток-шоу «Свобода слова» нардеп-слуга Данило Гетьманцев заявив, що народ став жити краще.

Нічого дивного у таких заявах немає — такі картинки, як на цій фотожабі, поширювались за Сталіна, в часи, коли мільйони пухли від голоду, а інших розстрілювали в Биківні. До слова фраза також належить диктатору Сталіну.
В реальності Гетьманцев замовчує, що лише за останній рік цукор подорожчав на 91,2%, олія — на 75,6% та яйця — на 51,8%.
Тому заява Гетьманцева про зростання зарплати на 12,4% при зростанні цін на товари повсякденного попиту до 91,2% — є відвертим знущанням.
—————
Це дані НБУ — в таблиці зростання цін на споживчі товари у відсотках. Порівняння серпня 2021 до серпня 2020 року. Причому товари українського виробництва.
Ці дані викривають брехню влади про покращення життя. Хоч я розумію, коли у монобільшості отримуєш 20/30/50 тисяч доларів у конверті щомісяця, такі деталі як зростання вартості олії, або яєць є невідчутними.
Бачу люди сміються і одночасно обурюються тим, що вчора якась служанка з вусами на ток-шоу на телеканалі ICTV сказала що українці зараз живуть дуже добре і краще ніж раніше.
І все було б добре, але я перед тим дивився новини на цьому ж каналі і в новинному блоці анонсували ток-шоу.
В тому анонсі на повному серйозі розказували що українці живуть найкраще за 100 років, але не визнають цього бо люблять жалітися.
Це, до речі, може бути і правдою (якщо порівнювати з тим як українці жили останні 100 років) чи близьким до правди. Але огидність маніпуляції полягає в тому що поточний рівень благополуччя ніяк не пов’язаний з діями цієї влади, а навіть навпаки.
А телеканал, який 4 роки тому їздив в Роттердам для того щоб знайти в порту українське вугілля (досі не розумію як вони збирались ідентифікувати вугілля) і волав тоді що 90 копійок за кіловат електроенергії — це злочин, сьогодні гордо розказує, що завдяки Володимиру Олександровичу тариф на електроенергію знижено до 1.68 грн.
0.90 грн то було злочинно, а 1.68 то велике досягнення особисто Зеленського.
В часи стагнації, відтоку інвестицій, втрати робочих місць, безперспективності, тяжкої зими попереду, телеканал олігарха Пінчука розказує що українці найкраще живуть.
То ж не варто дивуватися висерам служанок, бо всі ці речі є координованими з олігархами і їх медійною обслугою.
Ось приблизно так Володимир Олександрович поборов олігархів. Тільки йому і їм це не допоможе.
Поделиться:
Загрузка...