Генштаб опублікував нове відео випробувань ракетного протикорабельного комплексу «Нептун»

98
Генеральний штаб Збройних сил України поділився відео державних випробувань вітчизняного ракетного комплексу Р-360 “Нептун”

Про це повідомляє прес-служба Генерального штабу ЗСУ.

«На Одещині тривають державні випробування вітчизняного ракетного комплексу Р-360 “Нептун”. Завершити стрільби планують до кінця травня. Пуски здійснюються з Державного випробувального полігона Збройних Сил України «Алібей», — йдеться в повідомленні.

Довідка: Ракетний комплекс «Нептун» – комплекс крилатих ракет наземного базування з протикорабельною ракетою, призначений для ураження бойових кораблів класів крейсер, есмінець, фрегат, корвет, десантних, танкодесантних кораблів і транспортів, які діють як самостійно, так і в складі корабельних груп і десантних загонів, та берегових радіоконтрастних цілей, в простих і складних метеорологічних умовах, у будь-який час доби і року, за активної вогневої та радіоелектронної протидії противника.
Після прийняття на озброєння комплекс постачатимуть до Військово-Морських Сил Збройних Сил України.
Україна планує мати для крилатих ракет на озброєнні три платформи. Перша – це мобільні берегові комплекси, які тестуються зараз, друга – ракетні катери та корвети, третя платформа – авіаційні комплекси.

Поделиться:
Загрузка...