Ефективний спосіб лікування громадян від дурості

3 102
Саме так я уявляла прихід до влади клоунів.
Держказначейство зупинило фінансування усіх незахищених видатків. А виплати щодо захищених статей бюджету не проведено вже на 3 млрд!!!

Експерти кажуть, що востаннє така фінансова ситуація була аж 10 років тому!!
Учора, наприклад, відбувся черговий приступ любові зеленої влади до вчителів: уряд відмінив підвищення зарплати освітянам, яке було передбачене з 1 січня 2021 року.
Коли в квітні парламент вносив зміни до державного бюджету, то передбачав видатки уже з урахуванням коштів від МВФ. Але потім нашим ведмедикам брауні захотілося на догоду Коломойському знести керівництво Нацбанку і натворити чудес із Конституційним Судом. МВФ охрінів – і припинив співпрацю з Україною! Коштів у цьому році не буде!
З погляду Коломойського – усе зрозуміло. Він свою мету одразу чітко сформулював: обійдемося без Заходу, гроші візьмемо в Росії, кров за 5 років забудеться і російські танки вже поставимо на кордоні з Польщею.
Нині журналісти стверджують, що основна вимога США до Зеленського – це розрив зв’язків з Коломойським! І ніби як Зеленський уже готовий на всі вимоги, необхідні для відновлення співпраці з МВФ.
Але навіть якщо всі вимоги будуть виконані, відновлення співпраці буде тільки в наступному році. Як країні вижити до того – ніхто не знає!
Можна було б спитати, чим думав Зе, до того, як загнав країну в таку прірву. Але що питати і чого очікувати від людини, у якої в голові та сама субстанція, що й у кулінарних шедеврах Мендель.
По суті, зараз економісти бачать 2 виходи із ситуації:
1. Мінфін може позичити кошти на внутрішньому ринку. Але нинішні непрості умови призведуть до зростання вартості обслуговування боргу. До того ж гроші доведеться повертати вже за кілька місяців.
2. Емісія. Тобто друк коштів! А за ним інфляція, і відповідно — зменшення доходів населення. Посміхаюся, коли згадую виття всіх лішбинєпорохів, які кричали, що голосуватимуть за бубочку, бо після 2014 року їхня зарплата в гривні зменшилася відносно до долара. Ага! Ну слава Богу, що зараз все буде зашибісь.
Одним словом, будь-який вихід спричинить падіння доходів населення.
Хоча експерти не врахували інший – рятівний і стопудовий варіант. Кажуть, що в якійсь там серії Голобородька громадяни знесли все своє золото, щоб врятувати країну. Тож ті із 73%, у яких залишаться кошти після того, як вони витратять в середньому від 30 до 50 тисяч грн. на лікування від ковіду (такі суми називають ті, хто вже серйозно перехворів), можуть долучитися до порятунку країни. Бубочка вам за це подякує у черговому відосику!
І особисто я – за третій варіант. Бо думаю, що це буде найбільш ефективний спосіб лікування громадян від дурості! Щоб жоден ідіот більше не ліз до виборчих дільниць, перш ніж не навчиться хоч трохи «ворушити мізками».
P.S. Мальчик. С почасовой оплатой.
Здравствуй, мальчик. Берущий 110-130 грн в час за участие в массовке.
Ты живешь на другой планете? Ты никогда не слышал про российские танки на Донбассе? И что, взрослые никогда при тебе не разговаривали о политике? Неважно, в каком ключе. Видишь ли, подавляющее большинство первоклассников знают, с кем у нас война. Дети в игры во дворах играют, и слово Россия звучит по-разному, но оно звучит. А вот ты, берущий по 110 грн в час — решил, что тебе нет никакой разницы.
У тебя возраст такой — получить деньги и в лучшем случае купить поесть. Но вряд ли это так — вы в таком возрасте скорее бухаете, покупаете презервативы и айкосы, если наскребете на них. Постоять 3 часа — уже ощутимо, да?
А я тебе скажу, что еще ощутимо за эти оплаченные 3 часа. Тебя, дурачка, потом всунут в российский сюжет про то, что украинцы, дескать, хотят обратно в Россию. Твою морду покажут, тыкнут пальцем и скажут. Ты, Вася, плоть от плоти российский подлиза. Как те «военные», которые в Крыму перебежали на лучшие зарплаты. Таких нигде не любят. А вот ты в этом всем действе — использованный … сам, понимаешь, кто.
Я только что дискутировала с «гражданином Америки», уехавшим однажды из Киева. «Эта ваша недострана… » — плевался он. Так говорят обиженные. Когда ожидали , что страна им что-то даст, но она им, видимо, не дала того, что они хотели. И они, оглядываясь через плечо, плюют.
На ту самую, которую ты, мальчик по 110 грн, затаптываешь кроссовком в бетон под посольством США, выкрикивая непонятные лозунги. Ты их прочитал заранее по бумажке, и так и не понял, что Кива, Шарий, разные опзж — это метка на твоем лбу. Потом ты сам будешь плеваться на эту страну, уже сегодня забивая гвоздик на крышке ее гроба.
А я буду небезосновательно говорить, что вот, мальчик Вася по 110 грн, беспорядочно перемещающийся с массовки на массовку, закопал нас поглубже, а сам смылся. В принципе, уже понятно, какую жизнь ты проживешь.
Мальчик.
С почасовой оплатой.
Про «девочек» и говорить не хочется. И там беда.
Поделиться:
Загрузка...